Znakomity diagnostyk i onkolog. Potrafi rozmawiać z pacjentem i poświęcić mu maksimum czasu, wytłumaczyć każdy szczegół. Uważam, że dr. Berner jest człowiekiem o dużej wiedzy i kompetencjach. Po pierwszej wizycie skierował mnie na odpowiednie badania, przepisał właściwe leki. Mam do niego pełne zaufanie, bo to na prawdę dobry chirurg i onkolog.

Byłem u doktora na wizycie, ponieważ miałem pewną wątpliwość co do mojego stanu zdrowia. Wcześniej odwiedziłem trzech różnych onkologów, jednak to dr. Berner stwierdził co mi jest, postawił skuteczną diagnozę i zlecił kompleksowe badania. Ten lekarz znakomicie zna się na swojej specjalizacji, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i pomaga w powrocie do zdrowia. Na prawdę bardzo kompetentny lekarz!

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Uważam go za wybitnego fachowca, a także życzliwego człowieka. Dziękuję mu z całego serca za ogromny wkład w moje leczenie.

Byłem u pana doktora już na trzech wizytach i śmiało mogę stwierdzić, że to lekarz profesjonalista. Sumienny, cierpliwy i spokojny. Uważnie słucha pacjenta i dobiera mu odpowiednie leczenie. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy onkologiczno-chirurgiczne.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz! Byłam u niego na wizytach i jestem bardzo zadowolona z podejścia doktora Bernera do mnie. Skomplikowane rzeczy tłumaczy bardzo jasno, zabiegi przeprowadza profesjonalnie i dokładnie. Jeśli chodzi o usuwanie zmian skórnych to nie pozostają blizny! Spokojnie podchodzi do pacjenta oraz zabiegu, tak że człowiek przestaje się bać i stresować :) Na prawdę wart polecenia.

Miałem przyjemność leczyć się u doktora Bernera i z całego serca mogę polecić go wszystkim osobą, które zmagają się z problemami nowotworowymi. Dużą zaletą dr. Bernera jest to, że bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca mu maksimum uwagi, zajmuje się jego chorobą od początku do końca. Dodatkowo po zabiegu operacyjnym sam załatwia chemioterapię, także nie trzeba się tym przejmować i zamartwiać. Nie żałuje, że trafiłem właśnie na dr. Bernera. Jeszcze raz polecam!