Andrzej Berner

Chirurg ogólny, Onkolog

Znakomity diagnostyk i onkolog. Potrafi rozmawiać z pacjentem i poświęcić mu maksimum czasu, wytłumaczyć każdy szczegół. Uważam, że dr. Berner jest człowiekiem o dużej wiedzy i kompetencjach. Po pierwszej wizycie skierował mnie na odpowiednie badania, przepisał właściwe leki. Mam do niego pełne zaufanie, bo to na prawdę dobry chirurg i onkolog.

Byłem u doktora na wizycie, ponieważ miałem pewną wątpliwość co do mojego stanu zdrowia. Wcześniej odwiedziłem trzech różnych onkologów, jednak to dr. Berner stwierdził co mi jest, postawił skuteczną diagnozę i zlecił kompleksowe badania. Ten lekarz znakomicie zna się na swojej specjalizacji, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i pomaga w powrocie do zdrowia. Na prawdę bardzo kompetentny lekarz!

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Uważam go za wybitnego fachowca, a także życzliwego człowieka. Dziękuję mu z całego serca za ogromny wkład w moje leczenie.

Byłem u pana doktora już na trzech wizytach i śmiało mogę stwierdzić, że to lekarz profesjonalista. Sumienny, cierpliwy i spokojny. Uważnie słucha pacjenta i dobiera mu odpowiednie leczenie. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy onkologiczno-chirurgiczne.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

dr
Krzysztof Dereń