lekarz Andrzej Błażko

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela któremu mogę powiedzieć co mnie nie pokoji polecam!!!

Kompetentny, bardzo miły i kontaktowy lekarz. Specjalista z delikatnym podejściem do pacjentki. Wiarygodny lekarz, któremu można zaufać. Ukłony i podziękowania...

Kompetentny, bardzo miły i kontaktowy lekarz.
Specjalista z delikatnym podejściem do pacjentki.
Wiarygodny lekarz, któremu można zaufać.
Ukłony i podziękowania...

Bardzo dobry lekarz, który jak już ktos wczesniej napisał, zajmie się ciałem i duszą jak potrzeba. Swietny specjalista. Mam pytanie do Pana, który nisko ocenił Pana doktora: czyzby był Pan zazdrosny? Wystawia Pan ocenę i lakoniczne uzasadnienie, a z tego co mi się wydaje siedział Pan na korytarzu, a nie na fotelu ginekologicznym, więc o odczuciach Pańskiej żony pojęcia Pan nie ma. Muszę więc Pana zmartwić. Pan doktor jest bardzo miły, bada bardzo delikatnie i taka wizyta to przyjemność (nie mylić z podnietą). Chyba Pan nie myśli, że żona by to Panu powiedziała. Pa zazdrośniku

JEST TO NAJLEPSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁAM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA...JEST PRZEMIŁY, KOMPETENTNY, DELIKATNY I DOSKONALE PODCHODZI DO PROBLEMU...POLECAM W 100%

Polecam wszystkim Paniom Pana Doktora. Wspaniały człowiek,świetny fachowiec. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Wiele razy czekałam w kilkugodzinnych kolejkach, ale nie zmieniłabym lekarza na żadnego innego nawet gdyby mi dopłacali. Teraz nie trzeba stać w kolejce. Wieloletnia pacjenka

Teraz nie trzeba stać w kolejce.
Wieloletnia pacjenka

W trudnych chwilach potrafi zająć się nie tylko ciałem, ale także duszą. Jest asertywny i ma trafne diagnozy. Ogólnie jest bardzo lubiany i dobry o czym świadczą "straszne"kolejki. Czasami zdarza się, że jest nie uprzejmy, ale to wynika z przemęczenia i czasami "upierdliwych" pacjentek. Pamiętajmy, że to jest tylko człowiek, który oprócz gabinetu ma swoją rodzinę i swoje życie / i notoryczny brak czasu na to wszystko /.

Lekarz jest raczej uprzejmy, ale zdarza się, że czasem nie ma humoru. Przy kontakcie przez telefon mało taktowny (chociaż sam każe dzwonić). Zdecydowanie nie można powiedzieć, że podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Nie zleca badań, a wręcz przeciwnie uważa, że są niepotrzebne (nawet gdy przed rozpoczęciem terapii na leku wprost jest napisane , że rozpoczęcie przyjmowania należy poprzedzić stosownymi badaniami). Z racji wieku ma duże doświadczenie co jest niewątpliwie zaletą, choć z drugiej strony daje się odczuć, że wkradła się już rutyna i lekarz nie ma ochoty na poznawanie nowych leków. Zapisy są na listę w dniu wizyty. Kolejki stoją od 5 rano, a potem i tak są znaczne (np. 2 godz) opóźnienia i tu przejawia się raczej brak szacunku do pacjentek. Przyjmuje do godz. 12, 1 w nocy, więc często jest już zmęczony.

Jest najlepszy jako człowiek i fachowiec. Zastanawiam się skąd te zlośliwe i niesprawiedliwe oceny. W Jeleniej nie ma lepszego. I naprawde lubie do niego chodzić. Polecilabym go kazdemu, a w rannych kolejkach stać warto, zeby się tylko do niego dostać. I jest bardzo miły, a przede wszystkim troszczy sie o swojego pacjenta.

Powiem krótko. Najlepszy z najlepszych. I te beznadziejne komentarze o kolejkach. Jak dobry lekarz to do każdego są kolejki. I czujesz sie u niego świetnie. bez zadnych stresów. Polecam w 100%. Cudowny facet.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Andrzeja. Zawsze wszystko szczegółowo mi omawia, jeżeli czegoś nie rozumiem wykazuję się dużą cierpliwością i uprzejmością. Jedynym minusem są godzinne kolejki jakie trzeba przejść aby się tam dostać, no ale nie bierze się to z niczego... dobry lekarz ma wielu pacjentów. Wiadomo, że nie wszystkim da się dogodzić i nie każdy będzie zadowolony z jego usług, ale dotyczy to wszystkich lekarzy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam!!

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam!!