lekarz Andrzej Bobrowski

Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:2,7/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
2,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
2,7/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
2,0

Kolejny lekarz z cyklu miły, lecz mało kompetentny. Byłam leczona u niego na niedoczynność tarczycy przez kilka lat i raz bywało lepiej, a raz gorzej. Skonsultowałam wyniki z dwoma lekarzami i oboje stwierdzili, że nie można u mnie stwierdzić na 100% niedoczynności tarczycy i że w pewnym momencie pan Bobrowski spowodował u mnie nadczynność tarczycy. Najśmieszniejsze były teksty o tym, że mogę sobie sama regulować dawkę leku (czyt. obserwować organizm i tu dodać, tu zmniejszyć dawkę)! Przy usg tarczycy stwierdził, że zanika. Inni lekarze, po wykonaniu usg i obejrzeniu starego ...

Kolejny lekarz z cyklu miły, lecz mało kompetentny. Byłam leczona u niego na niedoczynność tarczycy przez kilka lat i raz bywało lepiej, a raz gorzej. Skonsultowałam wyniki z dwoma lekarzami i oboje stwierdzili, że nie można u mnie stwierdzić na 100% niedoczynności tarczycy i że w pewnym momencie pan Bobrowski spowodował u mnie nadczynność tarczycy. Najśmieszniejsze były teksty o tym, że mogę sobie sama regulować dawkę leku (czyt. obserwować organizm i tu dodać, tu zmniejszyć dawkę)! Przy usg tarczycy stwierdził, że zanika. Inni lekarze, po wykonaniu usg i obejrzeniu starego zdjęcia, powiedzieli, że nic nie zanika i tarczyca jest ok.
Pan Bobrowski jest generalnie sympatyczny i potrafi wysłuchać. To chyba jedyny plus, jaki potrafię znaleźć. Ogromny minus za brak poszanowania czasu pacjenta. Jak nie spóźnienia, to rozmowy z żoną przez telefon! Co mi z przeprosin, rozmowy prywatne powinno prowadzić się na przerwie, albo po pracy.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat