Andrzej Boroń

Niestety nie polecam. Chodziłem do niego przez wiele lat, moja rodzina również, niestety efekty mizerne.Plomby wyskakują po paru miesiącach, a nawet wcześniej. Leczenie kanałowe niedokładne, tzn. kanały zamiast być jednolitym spoiwem są jak nierówne na wysokości, często w kilku miejscach zanikają. Porażka. Jak inny dentysta zobaczył co zrobił mi z zębem leczonym przez 2 lata, to się za głowę złapał. Pokazał mi ten nowy dentysta rentgena wyleczonego zęba u innego pacjenta, to różnicę widzi nawet kompletny laik. Ponadto, nie dość że kiepsko, to jeszcze drogo. Za dwa zęby zdarł ze mnie 400 zł, trwało to 1 godzinę czasu. Zwykłe borowanie na skraju dwóch zębów 5i6. Nie jest to oszust, ale napewno żadna rewelacja. Jak się idzie do kogoś i sporo płaci to się wymaga, by efekt był conajmniej satysfakcjonujący. A tu drogo i kiepsko jak u dentysty za 50 złotych. Już nie powiem, że całe krzesło jest brudne, a wiertarki (czy jak to się nazywa) pokryte kamieniem. Ohyda ! Powinien myć ten sprzęt, choćby co jakiś czas. A ten kamień i brud taki sam od kilku lat. Porażka.

Najlepszy lekarz w Piotrkowie! Miły, uprzejmy, kompetentny, umie wyleczyć zęby i skupia się na pacjencie.