dr n. med. Andrzej Boszczyk

Ortopeda

Pan Doktor jest pełen profesjonalizmu. Ogromna jego wiedza sprawiła, iż uświadomił mnie, jakim mam problem ze stopą i pomógł mi w jej leczeniu. Dokładnie wysłuchał informacji o moich dolegliwościach, sprawdził stan opisanych miejsc, wszystko wyjaśnił i ukierunkował leczenie. Dzięki skutecznie postawionej diagnozie wróciłem do zdrowia, za co jestem bardzo wdzięczny. To specjalista godny polecenia! Szanuje pacjenta, jest kompetentny, odpowie na wszystkie pytania. Wizyty przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora Boszczyka.

w bardzo serdecznej atmosferze. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora Boszczyka.