dr n. med. Andrzej Boszczyk

Dziękuję za szybkie rozwiązanie problemu,którego nikt rozwiązać nie potrafił,za szybką operację,szybki powrót do pracy.Jestem obciążona różnymi chorobami i nie ma takiej możliwości,żeby Docent kogokolwiek na cokolwiek naraził.Przed operacją odbywa się kwalifikacja u anestezjologa(trwała wieki) i zgoda anestezjologa jest warunkiem operacji.Jest profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie.Mogę jako lekarz powiedzieć to z całą odpowiedzialnością. Mogłam pobyć beztroskim pacjentem i dziękuję za to.Wizyty są długie.Ja chyba jeszcze nigdy tyle czasu u lekarza nie spędziłam,a odbyłam sporo konsultacji:)Jest czas na wypisanie zleceń,zdjęcie szwów,edukację.Bardzo rzadka umiejętność wytłumaczenia komuś,kto nie jest drugim ortopedą co trzeba zrobić ...

Mogłam pobyć beztroskim pacjentem i dziękuję za to.Wizyty są długie.Ja chyba jeszcze nigdy tyle czasu u lekarza nie spędziłam,a odbyłam sporo konsultacji:)Jest czas na wypisanie zleceń,zdjęcie szwów,edukację.Bardzo rzadka umiejętność wytłumaczenia komuś,kto nie jest drugim ortopedą co trzeba zrobić i dlaczego.Bardzo dobry kontakt z pacjentem i umiejętność słuchania .

Dziękuję Panu Doktorowi za udana operację stopy półtora roku temu. Bardzo rzeczowy lekarz, który świetnie diagnozuje i kieruje na operację tylko wtedy, kiedy ona jest konieczna, mając na uwadze dobro pacjenta. Wiedza, doświadczenie, etyka lekarska oraz empatia powodują, że bardzo polecam Pana Doktora.

Dziękuję Panu Doktorowi za udana operację stopy półtora roku temu.

Doktor Boszczyk - najlepszy chirurg jakiego spotkałam! Uratował moją strzaskaną wypadkiem piętę i znów mogę normalnie chodzić! A także uprawiać aktywną rekreację jak dotąd (góry, rower, narty). A dokonał tego półtora roku po wypadku! Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pana Doktora bo inaczej groził mi ( pomimo licznych konsultacji u inych specjalistów) trudny do zniesienia ból przy chodzeniu albo "wózek inwalidzki". Udana operacja z przeszczepem kości to to dla mnie cud i potwierdziła opinie, że Doktor Boszczyk to świetny operator i człowiek od rzeczy niemożliwych! Bardzo, bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!

To człowiek bez zasad i serca, myślący tylko o kasie i swoim zysku. Przyszłam do niego z bardzo złym stanie stopy, z dużą nadwaga i chorobami współistniejącymi. Bez żadnych dodatkowych pytań o stan mojego zdrowia zakwalifikował mnie do pilnej operacji w prywatnej służbie zdrowia za kilka dni w kwocie 22 tys złotych. Gdybym go posłuchała mogłabym już nie żyć. Dodatkowo operacja stopy przy takiej wadze jak moja jest kompletnie zabroniona, bo po operacji śruby nie wytrzymałyby obciążenia. Zapytałam jakie są inne możliwości, bo nie stać mnie na takie koszty. Odpowiedział, ...

Zapytałam jakie są inne możliwości, bo nie stać mnie na takie koszty. Odpowiedział, że na NZF to on się nie bawi w takie operacje i czas oczekiwania to 5 lat.
Nikomu nie polecam tego pana dr. Wierzę też, że zło i dobro powraca.

Pan Doktor jest pełen profesjonalizmu. Ogromna jego wiedza sprawiła, iż uświadomił mnie, jakim mam problem ze stopą i pomógł mi w jej leczeniu. Dokładnie wysłuchał informacji o moich dolegliwościach, sprawdził stan opisanych miejsc, wszystko wyjaśnił i ukierunkował leczenie. Dzięki skutecznie postawionej diagnozie wróciłem do zdrowia, za co jestem bardzo wdzięczny. To specjalista godny polecenia! Szanuje pacjenta, jest kompetentny, odpowie na wszystkie pytania. Wizyty przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora Boszczyka.

w bardzo serdecznej atmosferze. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora Boszczyka.