Średnia ocen:4,9/5
Opinie:47
Zaufanie do kompetencji
4,9
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,9
Poświęcony czas
4,9
Kompleksowość podejścia
4,9
Uprzejmość
4,7
Godny polecenia
4,9
Dodaj opinię

O mnie

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2012 roku pracowałem w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej – początkowo …

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2012 roku pracowałem w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej – początkowo jako asystent, a następnie starszy asystent. Od marca 2022 do 2025 roku pełniłem funkcję Koordynatora Bloku Porodowego Kliniki w Bytomiu.

W lipcu 2025 roku objąłem stanowisko Kierownika Oddziału Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Zagłębiowskiego Szpitala Klinicznego w Czeladzi.

W ramach rozwoju zawodowego i naukowego w 2016 roku ukończyłem studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy, a w 2019 roku obroniłem pracę doktorską pt. „Przydatność białka HE4 w diagnostyce wybranych schorzeń ginekologicznych”. W 2022 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z ginekologii onkologicznej. W lipcu 2022 roku miałem zaszczyt znaleźć się w gronie lekarzy, którzy jako pierwsi w Polsce wykonywali operacje ginekologiczne z użyciem robota chirurgicznego Versius w Szpitalu UROVITA w Chorzowie – jednym z czołowych ośrodków zajmujących się chirurgią robotyczną. W kolejnych latach przeprowadziliśmy najwięcej tego typu operacji w Polsce. W październiku 2025 roku otrzymałem funkcję proktora systemu robotowego Versius, dzięki temu mogę szkolić innych lekarzy w procedurach robotycznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniam kompleksową opiekę w zakresie wielu schorzeń ginekologicznych, szczególnie tych wymagających leczenia zabiegowego. Od początku swojej kariery koncentruje się na zaawansowanych technikach operacyjnych, w tym w chirurgii robotycznej. W swojej pracy koncentruję się na zapewnieniu pacjentkom najwyższego standardu leczenia, łącząc nowoczesne technologie z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych, w tym schorzeń onkologicznych, a także poradnictwem antykoncepcyjnym i hormonalną terapią zastępczą. Systematycznie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w kursach, szkoleniach, konferencjach oraz zjazdach naukowych, dzięki czemu leczenie prowadzę w oparciu o aktualne wytyczne i najnowsze doniesienia naukowe.

WięcejMniej

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor godny polecenia rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach tak sympatycznego a zarazem kompetentnego lekarza😃 Prowadził moje dwie ciążę jedną po drugiej i zawsze mogłam na Niego liczyć Poleciłam go koleżanką które po wizytach nie związanych z ciąża również mają podobne zdanie Więc jak najbardziej Lekarz godny zaufania i polecenia 😀

Pan Doktor godny polecenia rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach tak sympatycznego a zarazem kompetentnego lekarza😃 Prowadził moje dwie ciążę jedną po drugiej i zawsze mogłam na Niego liczyć Poleciłam go koleżanką które po wizytach nie związanych z ciąża również mają podobne zdanie Więc jak najbardziej Lekarz godny zaufania i polecenia 😀

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam, Wszystkim kobietkom polecam doktora. Wizyta od samego początku do końca przebiegała w miłej atmosferze pod okiem świetnego specjalisty. Pan doktor zrobił dokładny wywiad,nie pospieszał, na koniec badania wszystko spokojnie wytłumaczył, a do tego miał w sobie dużo empatii. Teraz już wiem , ze o swoje problemy ginekologiczne nie muszę się martwić, a do tego bliskie mi osoby będę kierowała do tego gabinetu. Pozdrawiam :)

Witam,
Wszystkim kobietkom polecam doktora. Wizyta od samego początku do końca przebiegała w miłej atmosferze pod okiem świetnego specjalisty. Pan doktor zrobił dokładny wywiad,nie pospieszał, na koniec badania wszystko spokojnie wytłumaczył, a do tego miał w sobie dużo empatii. Teraz już wiem , ze o swoje problemy ginekologiczne nie muszę się martwić, a do tego bliskie mi osoby będę kierowała do tego gabinetu.
Pozdrawiam :)

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cudowny lekarz, najlepszy pod słońcem, mogę go z czystym sumieniem polecić w 100% :). Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i rzetelny. Nie można trafić lepiej. Pełen profesjonalizm,i dokładność. Poświęca się pracy w 100%. Zawsze odbiera telefony, o każdej porze dnia i nocy :). Każdemu polecam tak cudownego i do tego ludzkiego lekarza :) Stawiam 5/5 chodź uważam, że temu lekarzowi należy się o wiele wyższa ocena :). Pacjentka jest dla niej zawsze najważniejsza.

Cudowny lekarz, najlepszy pod słońcem, mogę go z czystym sumieniem polecić w 100% :). Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i rzetelny. Nie można trafić lepiej. Pełen profesjonalizm,i dokładność. Poświęca się pracy w 100%. Zawsze odbiera telefony, o każdej porze dnia i nocy :). Każdemu polecam tak cudownego i do tego ludzkiego lekarza :) Stawiam 5/5 chodź uważam, że temu lekarzowi należy się o wiele wyższa ocena :). Pacjentka jest dla niej zawsze najważniejsza.

4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem. Prowadził końcówkę mojej ciąży i śmiało mogę powiedzieć że czułam się zaopiekowana i miałam poczucie że znajduję się w dobrych rękach. Pan Doktor poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywały się w ramach NFZ i nie czułam że czegoś na wizycie mi brakuje. Dlatego serdecznie Pana Doktora polecam i dziękuję za opiekę. Pacjentka z Przychodni Sanus

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem. Prowadził końcówkę mojej ciąży i śmiało mogę powiedzieć że czułam się zaopiekowana i miałam poczucie że znajduję się w dobrych rękach. Pan Doktor poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywały się w ramach NFZ i nie czułam że czegoś na wizycie mi brakuje. Dlatego serdecznie Pana Doktora polecam i dziękuję za opiekę.
Pacjentka z Przychodni Sanus

2,7/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
3,0

Lekarz godny polecenia i złego słowa nie można było powiedzieć, po 19.12 2019 zdanie zmieniam, obiecuje że zajmnie się pacjetką mogę powiedzieć że tak nie do końca tak było trzeba było szukać doktora po korytarzach, termin CC zmieniał 2 razy i sam nie wiedział kiedy go zrobi .Kiedy powiedzieliśmy że w takiej sytuacji wpisujemy się na własne żądanie to skomentował to ,,szpital to nie więzienie "Przykre ale prawdziwie

Lekarz godny polecenia i złego słowa nie można było powiedzieć, po 19.12 2019 zdanie zmieniam, obiecuje że zajmnie się pacjetką mogę powiedzieć że tak nie do końca tak było trzeba było szukać doktora po korytarzach, termin CC zmieniał 2 razy i sam nie wiedział kiedy go zrobi .Kiedy powiedzieliśmy że w takiej sytuacji wpisujemy się na własne żądanie to skomentował to ,,szpital to nie więzienie "Przykre ale prawdziwie

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Najlepszy, w 100% profesjonalny, z ogromna wiedzą, zawsze odbiera telefony, można na niego liczyć w każdej chwili. Polecam !!!

Najlepszy, w 100% profesjonalny, z ogromna wiedzą, zawsze odbiera telefony, można na niego liczyć w każdej chwili. Polecam !!!

4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
5,0

Polecam na 101%. Pełen profesjonalizm, otwarty umysł, zaangażowanie i super podejście do pacjentki. Cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza.

Polecam na 101%. Pełen profesjonalizm, otwarty umysł, zaangażowanie i super podejście do pacjentki. Cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor prowadził moją ciąże w 2012 roku i bardzo dobrze wspominam jego kompetencje i podejście do pacjenta. Szkoda, że nie mamy go już w przychodni w Miasteczku Śląskim ale cieszę się, że zdobył tak wysokie kwalifikacje. GRATULACJE! :)

Pan Doktor prowadził moją ciąże w 2012 roku i bardzo dobrze wspominam jego kompetencje i podejście do pacjenta. Szkoda, że nie mamy go już w przychodni w Miasteczku Śląskim ale cieszę się, że zdobył tak wysokie kwalifikacje. GRATULACJE! :)

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Lekarz naprawdę godny polecenia - kompetentny, spokojny, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, co oczywiście w trudnych sytuacjach jest dla pacjenta szczególnie ważne. Zarówno podczas pracy Pana Doktora w Szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym można mieć do Pana Doktora 100 % zaufanie.

Lekarz naprawdę godny polecenia - kompetentny, spokojny, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, co oczywiście w trudnych sytuacjach jest dla pacjenta szczególnie ważne. Zarówno podczas pracy Pana Doktora w Szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym można mieć do Pana Doktora 100 % zaufanie.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cudowny lekarz. Kompetentny, fachowy. Zawsze wyslucha i wszystko w jasny sposob wytlumaczy. Ma czas dla swoich pacjentek. Zawsze uprzejmy i mily. Jakby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta chociaz w polowie to bylo by dobrze. Takiego lekarza to naprawdę ze swieca szukac. Na pewno nie zamienie go na żadnego innego. Jednym slowem najlepszy!

Cudowny lekarz. Kompetentny, fachowy. Zawsze wyslucha i wszystko w jasny sposob wytlumaczy. Ma czas dla swoich pacjentek. Zawsze uprzejmy i mily. Jakby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta chociaz w polowie to bylo by dobrze. Takiego lekarza to naprawdę ze swieca szukac. Na pewno nie zamienie go na żadnego innego. Jednym slowem najlepszy!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat