lekarz Andrzej Bury

3,5
3,9
3,7
3,7

Bardzo gorąco mogę polecić. Fachowiec w swojej dziedzinie. Męczyłam się z bólami wiele lat, inni lekarze tylko zmieniali leki, co zniszczyło moją wątrobę i zdrowie. Dr.Bury zlecił wszystkie badania i na ich podstawie określił co mi dolega. Odrzucił wcześniejsze leki i przepisał jedne, które po dwóch dniach przyniosły ulgę w bólu z którym męczyłam się wiele lat. Poprowadził przez cały etap leczenia od podstawowych badań po potrzebną operacje która uwolniła od problemu. Operacja nie byłaby potrzebna gdyby wcześniejsi lekarze zechcieli choć trochę pochylić się nad moim problemem a nie faszerować tylko lekami. Naprawdę warto się wybrać do doktora. Nie rozumiem negatywnych opinii, doktor nigdy nie odmówił wytłumaczenia problemu czy szukania innych sposobów pomocy niż tylko blokery czy kolejne leki.

Moja negatywna opinia wynika z faktu, że nie zostały przeprowadzona żadna fachowa obserwacja. Ktoś kto jest neurologiem od razu powinien odróżniać kwestie neurologiczne od zupełnie innych spraw. Niestety nasza medycyna tzw. konwencjonalna gubi się w tych sprawach, a pan Bury niestety powtarza stare utarte błędy, które się nagminnie powtarzają. Odrzucenie kwestii neurologicznych przy badaniu od razu wyeliminowało by błędna diagnozę. Pan Bury zaś z uporem wmawiał, że trzeba brać tabletki, które w ogóle nie były na to schorzenie. Oczywiście nie posłuchałem, lecz udałem się do lekarza z zagranicy, który posiada rzetelną wiedzę holistyczną dotyczącą człowieka. Połączenia nerwowe to nie wszystko, istnieją też połączenia naczyniowe, różnego rodzaju uszkodzenia i mikrourazy. Według pana Burego najwidoczniej po poważnym wypadku nie należy ratować człowieka tylko faszerować go antydepresantami aż sobie pacjent wmówi , że wszystko jest ok.

Niestety pan Bury to kiepski neurolog. Nie przeprowadził odpowiedniego badania, które od razu wykluczyłoby kwestie neurologiczne, a wmawiał mi że mam neuralgię, której nigdy tam nie było, co potwierdzili profesorzy specjalizujący się w neurologii. Nie zainteresował się nawet tym, by popatrzyć na krwawiącą ranę, co od razu powinno mu zasugerować, że przyczyna bólu tkwi gdzie indziej i nie jest to kwestia nerwów. Przepisał niepotrzebnie bardzo niebezpieczne tabletki, które utrudniały przepływ krwi, utrudniały gojenie się ran po wypadku, na domiar jeszcze powodowały arytmię serca, znacznie wzmacniały ból. A wszystko przez to, że pan Bury nie chciał szukać przyczyny bólu i wszystkim pacjentom, bez względu na choroby przepisuje te same tabletki. Jest to jawne oszukiwanie cierpiących ludzi i pobieranie od nich dużych opłat.

Każdemu odradzam. Na krótkiej wizycie, za którą ten pan dość duże pieniądze właściwie nic nie zostało zrobione. Przecież jak ktoś przychodzi z urazem w konkretnym miejscu, to wypadałoby spojrzeć chociaż na to miejsce a nie udawać, że na wszystko dobre są jakieś tabletki. Na wizycie pan Bury udawał, że cos niby wie , a tak naprawdę okazał sie ignorantem nawet w swojej dziedzinie, bo specjalista , który potem zajął się rehabilitacja od razu zorientował się, że nie ma tutaj żadnych spraw neurologicznych ale sa poważne uszkodzenia kości i tkanek.

Brak profesjonalizmu i wiedzy. Udawana życzliwość nie świadczy, że to jest prawdziwy lekarz. Każdy pacjent oczekuje skuteczności a nie uprzejmości. Diagnoza od samego początku błędna. Pan A. Bury nawet nie przeprowadził, żadnego badania i sadził że na wszystko dobre są psychotropowe tabletki które utrudniały zrastanie się tkanki chrzęstnej po wypadku. Ten pan najwyraźniej wszystkim wmawia neuralgię zamiast dokładnie zbadać pacjenta. Zresztą nawet bólu neuralgicznego nie umie poznać i sugeruje sie tym, co ma napisane w podręczniku.

Profesjonalne podejście do pacjenta duża fachowa wiedza polecam Doktora i dziękuje za opiekę i trafne diagnozy dzięki którym wracam do zdrowia ;)

Od samego początku błędnie postawiona została diagnoza. Pan Bury nie umiał rozpoznać urazu kości, wskazywał na bóle nerwu. Badanie dotykowe absolutnie niepoprawnie wykonane. Gdyby chociaż spojrzał na ranę, to może zauważył by krwawienie. niepotrzebnie przepisał tabletki , które wzmacniały ból. A wystarczyło tylko wykluczyć kwestie neurologiczne. No ale skoro wziął pieniądze, to musiał udawać, że chociaż receptę wypisuje.

Pan doktor jest bardzo dobrym neurologiem, zawsze probuje wyjasnic do konca przyczyne dolegliwosci, poswieca kazdemu tyle czasu ile tego wymaga. Bardzo fachowe podejscie do pacjenta choc nieraz stwarza duzy dystans. Zle jest to ze w gabinecie prywatnym trzeba czekac w kolejce ale zawsze przyjmie wszystkich. Polecam!

Uważam, iż lekarz ten zasługuje na wysoką ocenę. Jest kwintesencją tego, jaki powinien być neurolog. Konkretny, dokładny, z dużą wiedzą. Chętnie udzielający odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Znakomity specjalista i człowiek pełen empatii. Pomógł mi już niejednokrotnie. Świetny lekarz pod względem wiedzy i podejścia do pacjenta. Polecam!

Wyleczył mnie z migreny w 3 miesiące, gdzie inni (w tym lekarz z tyt.profesora nie mogli mnie wyleczyć przez 6 lat)POLECAM