lekarz Andrzej Ciapała

Laryngolog

Będąc na wizycie prywatnej zachowuje się inaczejwobec pacjenta, a inaczej w Oś.Zdrowia. Zbywa , tłum.brakiem czasu, nie bada , wywiad tylko nic nie pomoże...bywało,że byl inny wobec pacjentów...

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy w okolicy Jarocina, kompetentny w 100%. Do tego bardzo etyczny. Leczymy nasze dzieci u tego specjalisty od wielu lat. Komentarze o niby "poplamionej" koszuli czy inne typu "gdzie się podziała tamta pani?" są nie na temat kompetencji i do tego bardzo nie na miejscu. Jeśli miałabym szukać w naszych czasach "doktorów Judymów" to on jeden, z tych których spotkałam, na takie miano zasługuje. Stąd śmiem sądzić, że źródłem kąśliwych komentarzy są opinie ludzi z branży, a nie pacjentów. Cieszę się że mamy takiego lekarza w okolicy.

moze jest kompetentny i pomógł mojemu dziecku, ale był bardzo niegrzeczny, najgorsze że ma brudno w gabinecie. szafka z której brał narzędzia była bardzo zakurzona, na reszcie sterty papierów , po kątach brud, przyjmował w poplamionej koszuli. w toalecie nie było mydła a muszla klozetowa była oblepiona brudem. chyba może przjmując 20 pacjentów dziennie zapłacić parę groszy sprzątaczce, tyle kobiet szuka pracy

Bardzo dobry lekarz laryngolog!Bardzo miły,uprzejmy,delikatny.Wszystko ze spokojem wytłumaczy.Jako alergolog pomógł również 2 os.z mojej rodziny.Sama gdy miałam problemy laryngologiczne,wziął mnie na oddział i z troską się zajmował.A gdy potrzebowałam nagłej pomocy,przyjął mnie b.póżno a za wizytę prywatną nie wziął ani grosza.

Dostałem od lekarza skierowanie do szpitala. Na termin czekałem 2 miesiące gdy przyjechałem dziś do szpitala okazało się że pan doktor nie raczył zejśc nawet do mnie na izbę przyjęć tylko kazano mi skontaktować się z nim telefonicznie by ustalić nowy termin... Brak zainteresowania pacjentem. Nazwisko mówi samo za siebie

Nazwisko mówi samo za siebie

super lekarz,jedyny ktory nam cokolwiek sensownego powiedzial,mamy nadzieje ze leczenie pomoze mojej corce,jak na pierwsza wizyte rewelacja!!!!polecam!!!!!!

znakomity,sympatyczny lekarz,ciekawe tylko gdzie podziała się tamta pielęgniarka,bo byłem ostatnio 2 razy i jakieś inne panie zastałem,a szkoda,bo tamta jest b,.miła

Nie wie co dolega a zapisuje lekarstwa na zasadzie "a może pomoże".

Nie wie co dolega a zapisuje lekarstwa na zasadzie "a może pomoże".

Bylam z corka i ze soba.Doradzil corce usuniecie migdalow z czego jestem zadowolona bo czesto chorowala.A co do mnie byl 3-cim lekarzem ktorego odwiedzilam w ciagu tygodnia i tylko on mi mogol.

Bardzo dobry lekarz,polecam!!!!Wszystko wytłumaczył tak jak trzeba, podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie!!!!