lekarz Andrzej Ciapała

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz !!! Bardzo polecam !!!!

Bardzo dobry lekarz !!! Bardzo polecam !!!!

super doktorek jak mowi moj 11 letni syn i pani pelegniarka tez jest super polecam ten zespol zwlaszcza dla malych pacjentow

super doktorek jak mowi moj 11 letni syn i pani pelegniarka tez jest super
polecam ten zespol zwlaszcza dla malych pacjentow

Nie polecam pana Ciapały, miałam ropień okołomigdałowy, nie dosyć że w 5minut mnie ponacinał nic nie wyjaśnił to jeszcze w trakcie zabiegu kłocił sie ze swoją pomocnicą, która bardzo sie zdenerwowała kiedy zauwałyła ze doktor dał mi husteczki do wytracia w trakcie zabiegu ona mi je wydarła z ręki, cóż widocznie osobą leczonym publicznie nawet to sie nie należy. Doktor nie zapisał mi zadnych leków po zabiegu. przez trzy tygodnie bylo ok po czym utworzył się ropień w przełyku, pojechałam juz do kompetentnego lekarza który stwierdził że mogłabym sie udusić i że poprzednie leczenie byłożle przeprowadzone i ropa do końca nie ściągnięta. Tak więc dziekuje doktorowi Ciapale za to jakie cierpienia musiałam przeżywać przez jego niekompetentność, czekają mnie liczne zabiegi i wycinanie migdałów. Nazwisko Doktora odzwierciedla charakter pracy.

lekarz do którego aż przyjemnie iść po mimo to co się mówi o lekarzach

lekarz do którego aż przyjemnie iść po mimo to co się mówi o lekarzach

Byłem u pana doktora i stwierdził że muszę wycinać migdały cała inicjatywa trwała trzy minuty nie został pobrany wymaz z gardła a być powinien okazało się że migdałki da się wyleczyć. Na koniec zapłaciłem 50 i nie wiem za co bo nic konkretnego się nie dowiedziałem.

Miałem wycinane ostatnio migdałki, zabieg był dość długi (prawie 2 godziny, bo były małe komplikacje ale wszystko dobrze się skończyło) lekarz podszedł do tego bardzo profesjonalnie. Dba o pacjenta, rzetelnie podchodzi do obowiązków, szczerze bardzo go polecam, prawdziwy lekarz z powołania:)

Bardzo miły lekarz, którego poleciłabym każdemu.

Bardzo miły lekarz, którego poleciłabym każdemu.

Godny polecenia lekarz. Oby takich było więcej. Bardzo pomógł mojemu synkowi. Przez 4 miesiące nikt nie wpadł na to co dolega mojemu dziecku. Byłam traktowana rutynowo czyli antybiotyk i powinno przejść. Dziękuję, że trafiłam na takiego specjalistę.

Bardzo miły i jak sądzę mądry lekarz. Tak jak Jego Mama. Mało jest takich lekarzy w Jarocinie. A szkoda ...

jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u ktorego bylam,jest mily,uprzejmy wytlumaczyl mi wszystko dokladnie perfekcyjnie zbadal opisal chorobe, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z niego to prawdziwy lekarz z powolania naprawde bardzo POLECAM!!! kazdy kto potrzebuje dokladnie sie zbadac i szczegolowo znac opinie na temat swojego zdrowia proponuje tego lekarza a nie pozaluje swojego wyboru oby bylo wiecej takich lekarzy jak on!!!!!!!!!!!!!