lekarz Andrzej Deńca

Do doktora trafiłam na badanie USG piersi celem profilaktyki. Doktor przeprowadził badanie powiedział że nie podoba mu się lewa pierś i wykonał biobsje którą nie wykazała żadnych zmian. Podczas biobsji powiedział "Mam nadzieję że trafilem". Wzbudził we mnie niepokój o moje zdrowie i to jedyne jest na plus. Poszukalam wśród znajomych lekarza który jest specjalistą w dziedzinie obrazowego badanie piersi. Wszyscy polecają doktora Marka Rojek z Sosnowca. Udałam się do doktora Rojka który stwierdził w lewej piersi nic tylko przebitą torbiel . Natomiast w prawej piersi mały guz niewyczuwalny palpacyjnie. ...

Do doktora trafiłam na badanie USG piersi celem profilaktyki.
Podczas biobsji powiedział "Mam nadzieję że trafilem".
Wzbudził we mnie niepokój o moje zdrowie i to jedyne jest na plus.
Natomiast w prawej piersi mały guz niewyczuwalny palpacyjnie.
Wykonał biopsja i na pewno trafił gdyż robił to pod nadzorem USG.
Podsumowując jeśli chcesz być pewna że masz prawidłowo wykonane USG to gabinet Dr Deńca omijaj !!!