Andrzej Dobracki

3,6
3,3
3,9
3,2

nie polecam pana doktora. moj przypadek wiązał sie z 2 krotną konsultacją u tego lekarza..niestety 2 razy cos zbagatelizował albo nie zauwazył. za pierwszym razem nie przepisał mi zadnych badan..pan doktor twierdził ze po urazie, ktory przebyłam nic sie nie dzieje i ze powinnam rozcwiczyc noge. a chwile później badanie usg ktore zrobiłam w innym osrodku wykazało krwiaka co wiązało sie z koniecznoscia lezenia przez 2 tygonie.potem byłam u pana doktora opowiadałam o sytuacji, o dolegliwosciach i na moja prosbe wydał skierowanie na badanie usg, zanim je jednak zrobiłam pan doktor twierdził , że moge juz ćwiczyc noge po urazie. w badaniu usg,ktore zrobiłam po wizycie wykazano powiekszenie krwiak -3 krotne!!!!! , co jest bezwględnym przeciwskazaniem do cwiczen.

Wreszcie fajny profesjonalista. Rzetelnie, jasno wytlumaczyl co sie dzieje, bardzo dokladnie zbadal i poswiecil odpowiednio duzo czasu. Cierpliwy. Polecam.

Wizyta u tego lekarza to jakieś nieporozumienie. W ogóle nie poświęca czasu pacjentowi. Wręcz go pogania. Nie odpowiada na zadane pytania, tylko burczy coś pod nosem

Niekompetentny człowiek. Nie poświęca czasu ani uwagi pacjentowi. Jedna gwiazdka to i tak za dużo jak dla takiego "specjalisty"

Lekarz może i kompetentny, ale ze względu na prywatny charakter wizyty (prywatna przychodnia) zbagatelizował moje dolegliwości i nie przepisał żadnych zabiegów fizykoterapeutycznych, które w moim przypadku aż prosiło sie zaleci. Rozumiem, że to taka polityka, żeby nie obciążać zbytnio pracodawcy). Wyszłam z gabinetu z płaczem.

Polecam tego lekarza. Pan doktor pomógł mi po podwójnym złamaniu stawu łokciowego. Zalecone leczenie jak i rehabilitacja pomogły w odzyskaniu sprawności złamanej ręki.

Pan dr Dobracki jest osobą niezwykle kompetentna i życzliwą w stosunku do pacjenta. do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, diagnozuje w oparciu o szereg badań, dokładnie tłumaczy sposób leczenia. operował mnie już dwa razy i przed każdym zabiegiem dokładnie tłumaczył czego mogę sie spodziewać i jak bedzie wyglądał sam zabieg. polecam gorąco tego lekarza

bardzo polecam, wyjątkowy lekarz, cierpliwy, otwarty na pacjenta - poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, naprawdę leczy i pomaga w miarę możliwości

Mój mąż jest jego pacjentem od 3 lat. Opiekował się (i opiekuje do dzisiaj) nim po wypadku motocyklowym. Jedyne co mogę powiedziec, to tylko to, że to po prostu WSPANIAŁY LEKARZ !!! Naprawdę gorąco polecam dr. Dobrackiego !!!

dobry ortopeda , pomógł mi w problemie ,z którym MIAŁAM problem do czasu zastosowania jego terapii.Uprzejmy ,życzliwy , rzeczywiście ma podejście do pacjenta,zajął się leczeniem mojej osoby a nie samych wyników badań, cierpliwy. Jestem pielęgniarką i znam środowisko lekarskie. TEGO LEKARZA POLECAM !

Jestem pielęgniarką i znam środowisko lekarskie. TEGO LEKARZA POLECAM !