lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Pan doktor z powołania,wraz z żoną stworzyli taką atmosferę że chciałoby się zostać na kawie, a stres gdzieś odleciał.Wszystko jest objaśniane w trakcie badania jak i po nim.Jeżeli wszyscy lekarze byli by tacy sami jak doktor,powróciła by moja wiara w służbę zdrowia.POLECAM !

Zdecydowanie i odpowiedzialnie polecam dr Dubaniewicza wszystkim którzy potrzebują diagnozy i leczenia chorób wewnętrznych a zwałaszcza gastrologii i gastroenterologii.

Chcesz wiedzieć co to za lekarz przeczytaj powyższe komentarze .Profesjonalizm,kompetencja,ciepło,duże doświadczenie zawodowe chyba jedyny potrafiący przeprowadzić kolonoskopię bezboleśnie w tak trudnych warunkach jak w moim przypadku.Dużo zdrowia Panie Doktorze Andrzeju.Niech pańskie umiejętności służą jak najdłużej pańskim pacjentom którzy będą mieli szczęście korzystać z pańskiej wiedzy i umiejętności.

byłam /kolonoskopia/i powiem :nie czytajcie przed badaniem wypowiedzi internautów na temat samego badania.Ja czytałam.Niepotrzebnie.Lekarz i Jego żona boscy.Wszystkim,którzy muszą zrobić to badanie z całego serca Pana Andrzeja Dubaniewicza polecam.Badanie bezbolesne,bez nerwów,oglądałam swoje "flaczki"-warto zobaczyć.Atmosfera-czułam się jak w domu.I na koniec-"od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenia" //przysłowie chińskie/Dziękuje Panu i Pana żonie.

Lekarz z powołania, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu na omówienie dolegliwości, polecam wszystkim, którzy boją się badań typu kolonoskopia, zabieg bez bólu i żadnego strachu. Lekarz nie naciąga na koszty, przepisuje leki w dostępnych cenach, badania są w "normalnych" cenach. Płaci się za badanie a nie za wystrój gabinetu i obsługę. Polecam wszystkim, takich lekarzy nam potrzeba !!!

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Kolonoskopia przeprowadzona bezboleśnie. Wszystko przebiegło delikatnie i w miłej atmosferze. Pan Andrzej wyjaśnia wszytko, tłumaczy w sposób rzeczowy, konkretny i kompetentny, a przy tym jest bardzo uprzejmy. Słucha też pacjenta i przeznacza mu dużo uwagi. Gabinet zadbany. Żona Pana doktora, która asystuje przy badaniu jest również bardzo życzliwa. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego specjalistę.

Lekarz godny polecenia;profesjonalista z prawdziwego powolania,w gabinecie wraz z zona stwazaja wspolnie aure rodzinna.Najtrudniejsze badanie w takich rekach przechodzi sie bez stresu i bolu.MOZNA BYC DUMNYM MAJAC TAKICH LEKARZY ,SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZEPROWADZONA KOLONOSKOPIE tak wspanialym lekarzom

Bardzo miły, a co najważniejsze dobry specjalista.Badanie kolonoskopowe wykonane przez Pana Doktora było bezbolesne i bezstresowe. również sposób przygotowania, podany przez żonę Pana doktora, był jasny i zrozumiały.Uprzejmość i fachowość. Polecam

Wspaniały lekarz, byłam u niego i prywatnie i publicznie. W każdym wypadku poświęcał mi wystarczająco dużo uwagi, jest kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta i jego rodzinę. ;) Serdecznie polecam tego lekarza!

Serdecznie polecam tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz, polecany przez moich znajomych, poszłam i sama się przekonałam śmiało mogę polecić innym. Profesjonalne podejście do pacjenta,komfort pacjenta przy badaniu przede wszystkim.