lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Miałem u doktora Dubaniewicza gastroskopię i obyło się bez bólu i żadnych innych nieprzyjemności związanych z umieszczaniem "rurki" w przełyku.Pan doktor wraz z żoną byli bardzo życzliwi i uprzejmi.Szczerze polecam dr.Dubaniewicza

lekarz ma pojęcie o gastroskopii o dobrze ją interpretuję.

lekarz ma pojęcie o gastroskopii o dobrze ją interpretuję.

Kolonoskopia? Nie słuchajcie plotek. To nie jest straszne badanie.Przynajmniej nie jest takie w gabinecie doktora Dubaniewicza. Bajkowe podejście lekarzy z Leśnej Góry do pacjenta, w gabinecie w Kąpinie nabiera realnych kształtów.

Lekarz profesjonalista ,kompetentny,rzeczowy i bardzo życzliwy,polecam

Lekarz profesjonalista ,kompetentny,rzeczowy i bardzo życzliwy,polecam

Cudowny bardzo kompetentny cieły człowiek .wyrozumiały lekarz czuje się komfort zaopiekowania i bezgranicznej ufności .POLECAM Z CAŁEGO SERCA ....

razem z żoną są cudownymi ludżmi i bardzo kompetentni , uprzejmii nawet jeżeli pacjent jest zestresowany to po chwili przechodzi cały stres i pełen relaks godni polecenia

Kolonoskopia nie jest straszna. Nie słuchaj opowiadań innych i bredni na temat tego badania. Jeżeli chcesz mieć komfortowo wykonane badanie bez stresu i przykrych niespodzianek to tylko u Pana Dubaniewicza w Kąpinie.

Polecam serdecznie Pana Dr Dubaniewicza. Miły, przesympatyczny, cierpliwy człowiek. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. A kolonoskopia w jego wykonaniu przestaje być strasznym badaniem. w porównaniu do mojego poprzedniego badania przeprowadzanego przez innego lekarza, to pestka. Bez bólu i męczarni, w pełnej dbałości o komfort pacjenta :) Pozdrawiam Pozytywnie zaskoczona i wdzięczna pacjentka

Pozdrawiam
Pozytywnie zaskoczona i wdzięczna pacjentka