Taki lekarz jak pan doktor Dymek jest jeden na sto! Bardzo miły, prawdziwy Specjalista w swojej dziedzinie! Co by się nie działo - zawsze wytłumaczy w taki sposób, żeby wszystko było jasne, bardzo opiekuje się swoimi pacjentkami, i nie ważne, czy chodzi o ciąże czy jakieś kobiece problemy. Od całego serca polecam!

Doskonały lekarz specjalista. Profesjonalista. Wspaniały człowiek! Wart polecenia wszystkim kobietom zmagającym się z problemami zdrowotnymi. To lekarz o wysokiej kulturze osobistej, wzbudzający szacunek i poważanie dla Jego zawodowej pracy. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. Delikatny podczas badania. Zawsze bardzo serdeczny, ciepły, życzliwy wobec wszystkich pacjentek bez względu na wiek. Wzbudza ogromne zaufanie. Polecam!!!

Dr Dymka znam od 5 lat, to znakomity lekarz i uczciwy człowiek. Przyszedł mi z pomocą kiedy inni lekarze zwyczajnie nie potrafili zdiagnozować moich dolegliwości. Już na pierwszej wizycie zasugerował dodatkowe badania, które potwierdziły jego wcześniejsze podejrzenia co do diagnozy.Kiedy choroba była już " nazwana po imieniu" mój stan psychiczny był fatalny, wówczas pan dr Dymek okazał się nie tylko znakomitym ginekologiem, ale również i psychologiem. Pomógł mi zrozumieć chorobę, nauczyć się z nią żyć i cieszyć się życiem.Krok po kroku szczegółowo odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, wyjaśnił kiedy i jakie badania muszę wykonywać, jakie brać leki i na co uważać.Teraz czuję się świetnie i gdyby nie kontrolne badania już dawno zapomniałabym o swojej chorobie.
Pan dr Dymek to znakomisty specjalista, którego polecam wszystkim swoim znajomym.Profesjonalista, sympatyczny, delikatny i uczciwy lekarz o nienagannej kulturze osobistej. To człowiek przez duże CZ
PANIE DOKTORZE DZIĘKUJĘ PANU ZA TO CO PAN DLA MNIE ZROBIŁ !!!

Lekarz z powołania -to mogę potwierdzić już od 9-u lat ,bo w stanie krytycznym przjmował mnie do szpitala w Miechowie w 2002 r ( wtedy akurat miał dyżur ,był to piątek po południu ,zrobił wszystko żebym stanęła na nogi ,nawet w ciągu 2 godzin ściągnoł krew z Krakowa ,bo taką grupą jak ja miałam szpital nie dysponował).Poświęca pcjentowi dużo czsu .Dzięki Panu Andrzejowi żyję ,diagnoza wykrytej u mnie choroby pokryła się z innym lekarzem którego mi polecił i od siedmiu lat jestem wsród żywych .Jest świetnym specjalistą i polecam Pana Andrzeja DYMKA każdej młodej mamie ,jak i również osobom w wieku starszym z którymi napewno każda kobieta ma problemy.Dziękuję życząc Panu jednocześnie dalszych sukcesów ,zadowolenia z wykonywanej pracy i osiagmięcia zamierzonych celów. Pozdrawiam : Małgorzta

U doktora nie znalazłam się z powodu ciąży, ale zajął się mną świetnie. W 100% polecam! Jest bardzo kompetentny i miły.

Pan Dr Andrzej Dymek, jest najlepszym lekarzem z jakimkolwiek kiedykolwiek miałam do czynienia! jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, potrafiącym pomóc i postawić trafną diagnozę, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Swoją wiedzą wręcz zadziwia, służy radą o każdej porze. Niesłychane jest też to iż rzeczywiście bardzo przejmuje się stanem swoich pacjentek. Polecam, i na pewno Pan Dr zostanie moim lekarzem na bardzo długo ;)

Polecam bez wahania, zawsze w kontakcie, miły i uprzejmy z przeogromną wiedzą !!!! Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki na oddziale.

Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki na oddziale.

Jestem pacjentką pana doktora od niedawna, ale już od pierwszej wizyty wiedziałam, że jest świetnym lekarzem, specjalistą. Wytłumaczył mi wszystko krok po kroku i od tej wizyty inaczej patrze na świat. Staramy się z mężem o dziecko i pomału zaczęłam popadać w paranoje na tym punkcie, a doktor Dymek mi na spokojnie wszystko wytłumaczył co i jak i dlaczego tak długo... Wiem że mi pomoże ( już mi pomógł) i zawsze będę mogła na nim polegać. Pozdrawiam Elżbieta.

Wiem że mi pomoże ( już mi pomógł) i zawsze będę mogła na nim polegać.
Pozdrawiam Elżbieta.

Świetny lekarz!!!!!!!! Prowadził moją ciążę do samego końca. Jestem bardzo z niego zadowolona. To jest mój ulubiony lekarz.

Bardzo dobry lekarz,polecam. prowadził 2 moje ciąże. Przede wszystkim cenię jego podejście do pacjenta, spokojny, cierpliwy, interesuje sie pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy i w razie konieczności znajdzie czas. Wytłumaczy i odpowie na pytania. Otoczy opieką nie tylko w gabinecie prywatnym, ale również oddziale szpitalnym. Pozatym kompetentny, wykonuje potrzebne badania, konkretny, godny zaufania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Miechów"?

ulica Adama Mickiewicza 3
gabinet