lekarz Andrzej Etmański

U dr'a Etmańskiego leczę się już od kilkunastu lat i mam o nim jak najlepsze zdanie. Zawsze uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Odpowiada na najbardziej wnikliwe pytania. Zawsze dokonuje właściwej diagnozy i stosuje odpowiednią farmakologię. Polecam każdemu!

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

Powinien ktoś wreszcie odebrac mu prawo wykonywania zawodu! Trafiłam do niego w ósmym m-cu ciąży. To miała byc krótka wizyta w celu zmierzenia szerokości kości miednicy, a zamieniła sie w najwiekszy koszmar! Krzyczał na mnie, wyzywał od najgorszych, wykonał najbardziej nieprzyjemne badanie USG o które wcale nie prosiłam. Pomiatał mną jak szmatą. Byłam w szoku, roztrzesiona, dziecko w brzuchu szalało, a on mimo mojego stanu jak oszołom coraz gorzej sie do mnie zwracał, wogóle nie słuchając co do niego mówie. Nie mogę sobie dzisiaj darowac, że do tego dopusciłam. Po kilku dniach zaczeły sie komplikacje. Wcześniej cała ciąża przebiegała bez zastrzeżeń. Po 10 dniach od wizyty urodziłam córeczkę, o ok 2tyg przed terminem, nie wszystko było w porządku.

MOIM ZDANIEM TEN LEKARZ MA DUSZE POTRAFI PODEJSC DO PACIENTKI URATOWAŁ MNIE PRZED PRZEDWCZESNYM PORODEM W 4 MIESIONCU CIONZY IZASTOSOWAL ODPOWIEDNIE LECZENIE ODBIERAL MOJE TRZY PORODY I Z KAZDEGO JESTEM ZADOWOLONA POLECAM GDYZ FACET MA GLOWE NA KARKU.

"Prowadził" całą moją ciążę, w odpowiednim czasie dostrzegł zagrożenie i umieścił mnie w szpitalu na podtrzymaniu. Zawdzięczam mu zdrowego, donoszonego dziaciaczka.

Polecam, bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i doswiadczeniem.Kompetentny poprostu "fachowiec" Świetny lekarz!!!

Lekarz z ogromnym doswiadczeniem,mily czlowiek z wlasciwym podejsciem do zestresowanych pacjentek,pomagajacy zrozumiec chorobe i zachecajacy do walki z nia.POLECAM

spokojny opanowany kulturalny szanuje dyskrecję

spokojny opanowany kulturalny szanuje dyskrecję

Bardzo doświadczony lekarz, prowadzi mnie już od 17 lat. Jest przemiłym człowiekiem z bardzo dużym doświadczeniem.

Tragedia. Traktuje pacjentkę jak mięso. O porodzie rodzinnym, to pewnie czytał w kościelnej gazetce, gdzie dowiedział się, że to grzech :(