Ginekolog Położnik Chorzów

GALERIA ZDROWIA MEDICA
CHROBREGO 18
Chorzów

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

Opinia dodana przez: klaudia

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Bardzo dobry, robił mi operację na macicy. Zagoiło się tak że nie widać blizny. Jestem bardzo zadowolona, a dodatkowym plusem jest bardzo dobre usg.

Graniczna 89
Chorzów

Polecam naprawde pania doktor jest to lekarz z powolania .Obecnie to jest moj 4 lekarz i do tej pory nie spotkalam takiego lekarza, a chodze do niej z kasy chorych.

Szpital im. dr. J. Rostka w Chorzowie
Karola Miarki 40
41-500 Chorzów

Wspaniały lekarz, ratujący życie, Tak samo dobry państwowo jak i prywatnie. Kulturalny, miły, uprzejmy. Polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Luiza

Rynek 3

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

daje mu 5 nie mam do niego zadnych zastrzezen

dr n. med. Grażyna Bacia

Ginekolog położnik, Ginekolog

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Ja bardzo sobie chwale:-) mila kompetentna, zawsze wszystko wytlumaczy, o wszystko sie wypyta :-) BARDZO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Natalia

Szpital
Zjednoczenia 10
41-500 Chorzów

dzisiaj skorzystałam z usług doktora :) to bardzo kompetentna osoba,poświęcił mi mnóstwo czasu,zbadał,był przy tym delikatny,uprzejmy,dodam,ze była to wizyta za darmo ! w przychodni na zjednoczenia w Chorzowie ;) oby takich lekarzy jak najwięcej ! polecam dziewczyny !

DENTAL TEAM KATARZYNA SUCHANEK NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Stefana Batorego 64/7
41-506 Chorzów

Bardzo gorąco polecam Panią doktor. Prowadziła moją trzecią ciążę, gdzie byłam przerażona tym faktem, iż po tylu latach wracamy do pieluch i czy przede wszystkim będzie wszystko w porządku, bo wiek już nie taki jak przy starszych dzieciach i taka duża różnica. Ale już po pierwszej wizycie byłam spokojna, Pani doktor zleciła sporo badań by wykluczyć pewne choroby. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy. pomimo swojego młodego wieku bardzo zaangażowana w swoją pracę, dokładna i rzetelna. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Naprawdę warto.

Opinia dodana przez: Kornelia

NZOZ Poradnia Lekarzy Rodzinnych-Słomczyńska
ul. św. Pawła 11
41-503 Chorzów

Przemiła i ciepła pani doktor z bardzo duzym doswiadczeniem. Chodzilam do niej z pierwszym, drugim i trzecim dzieckiem a wczesniej chodzila do niej moja mama i dzieki niej jestem na swiecie. Masz jakikolwiek problem to też przez telefon wyjasni i ci pomoze.

Opinia dodana przez: Karolina

Przychodnia Specjalistyczna