Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ginekolog Położnik Chorzów

- 21 lekarzy

lek. med. Kamila Dudzik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 2

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

wizyta już od 170
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Grażyna Bacia

Ginekolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 28

Gabinet
gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 3,5/5
UWAGA! Ostrzegam przed tą oszustką! Niestety, ale inaczej nie mogę nazwać tej osoby! Mam nadzieje ze uratuje choc jedna osobe przed tą oszusta. Chodziłam do niej stale na wizyty kontrolne, badania cytologiczne itp. Wszystko było ok. Miła obsługa itd. Do momentu kiedy zdecydowałam się na zabieg ;/ Moj problem polega na tym ze mam jedną warge sromowa wieksza, przez co czuje dyskomfort, od dluzszego czasu myslalam nad zabiegiem zmniejszenia wargi ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Sławomir Bystrzejewski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 16

Szpital im. dr. J. Rostka w Chorzowie
Karola Miarki 40
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 4,0/5
Zdecydowanie odradzam! Ten człowiek okaleczył mnie i zniszczył mi życie. Przeprowadził operację bez mojej zgody i bez konsultacji ze mną. Umawialiśmy się na zupełnie inny zabieg i nawet słowem nie wspomniał, że rozważa co innego. Gdybym wiedziała, w życiu nie zdecydowałabym się na tą operację. Ponad 3 miesiące po zabiegu odczuwam nadal ogromny ból przy dotyku, zazwyczaj ból przy siedzeniu, czasem przy chodzeniu. Jestem psychicznym wrakiem. Porozcinał mnie i zszył ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Ewa Snaczke

Ginekolog położnik

liczba opinii: 15

Gabinet
Graniczna 89
Chorzów

Średnia ocen: 4,5/5
Trafiłam przypadkiem, po odesłaniu z Izby Przyjęć. Dzięki jej podejściu, badaniu i fachowej wiedzy trafiłam w odpowiednie miejsce. Pani doktor nie potraktowała mnie jak kolejnej pacjentki, tylko podeszła bardzo indywidualnie. Przeprowadziła wszystkie badania, poświęciła dużo czasu, wytłumaczyła wszystkie wątpliwości bez pośpiechu i patrzenia na zegarek. Z wieloma lekarzami miałam styczność, dlatego uważam, że takich lekarzy jak Pani dr Snaczke należy doceniać. Polecam i dziękuję za fachową pomoc. Pacjentaka.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Henryk Kędziora

Ginekolog położnik, USG

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 4,5/5
Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na ...
Opinia dodana przez: Zawiedziona

lekarz Grzegorz Fenger

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 2,3/5
Lekarzowi brakuje kultury, potraktował mnie wręcz chamsko. Nie wiem dlaczego ale wydawał się być uprzedzony do mnie jako pacjentki zanim jeszcze powiedziałam"dzień dobry". Nikomu nie życzę spotkania go na swojej drodze, bo spotkanie to jest po prostu przykre. Na zadane pytanie nie odpowiada rzetelnie, najpierw wzdycha i przewraca oczami, a potem straszy lub mówi chamskie komentarze... Nie wiem dlaczego ten pan pracuje z ludźmi, skoro tak bardzo mu przeszkadzają.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Etmański

Ginekolog położnik

liczba opinii: 10

Gabinet
Rynek 3
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 4,3/5
U dr'a Etmańskiego leczę się już od kilkunastu lat i mam o nim jak najlepsze zdanie. Zawsze uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Odpowiada na najbardziej wnikliwe pytania. Zawsze dokonuje właściwej diagnozy i stosuje odpowiednią farmakologię. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Łukasz Blukacz

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

Centrum Medyczne Severux
Ul. Katowicka 157
Chorzów

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Marcin Skolik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 5

Szpital
Zjednoczenia 10
41-500 Chorzów

Średnia ocen: 3,4/5
Pan Skolik jest nieuprzejmym, opryskliwym i pozbawionym elementarnego poczucia, co wypada, a co nie, lekarzem. Przyszłam do niego z nietypowym krwawieniem, które mogło być bardzo przedwczesną miesiączką, ale równie dobrze poronieniem, gdyż od kilku miesięcy, póki co bezskutecznie, staramy się z mężem o dziecko. Myślałam, że tym razem się udało i że ból i krwawienie oznaczają utratę dziecka. Jak miałam to poznać sama, od tego jest lekarz, by rozwiał wątpliwości, ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Jadwiga Pachelska-Wacławczyk

Ginekolog położnik, Anestezjolog

liczba opinii: 3

NZOZ Poradnia Lekarzy Rodzinnych-Słomczyńska
ul. św. Pawła 11
41-503 Chorzów

Średnia ocen: 3,7/5
Polecam panią Jadwigę. Przyjmuje w Świętochłowicach ul. Korfantego. Przyszłam z 4 ciąża najbardziej zagrożona gdzie na początku moja ciąża była prowadzona przez innego ginekologa i zmiana była najbardziej na plus. O co zapytałam miałam odpowiedź, na pierwszej wizycie skierowania na krew itp. Skierowanie na usg i ustalony odrazu termin na cc. Bardzo polecam. Bardzo miła i uprzejma pani.
Opinia dodana przez: Daria

Ginekolodzy położnicy w ChorzowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat