Lekarze Chorzów

dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Aleksandra Ogiegło-Szafrańska

Prywatna praktyka stomatologiczna
Wolności 32/2
41-500 Chorzów

Wizyta zawsze w spokojnej i miłej atmosferze. Rozmowa na nawet najbardziej krępujące tematy przy tej Pani Doktór wydaje się zupełnie zwyczajna i jest bezstresowa. W ciągu kilku lat 1 raz Pani Doktór pomyliła się w doborze antykoncepcji (depo-provera okazała się aż za skuteczna przez co starania o dziecko przesunęły się o ponad pół roku), ale za to kilkanaście razy bardzo pomogła w różnych sytuacjach.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Magdalena Rabsztyn-Sobala

STOMA S.C.
CHORZÓW ul.PRZYJEMNA 10/4
41-500 Chorzów

Wszystko wspaniale - uwielbiam ten gabinet i od wielu lat jestem klientką. Gabinet Stoma to profesjonalna miła i rzeczowa pomoc w nagłych przypadkach jak również systematycznym leczeniu. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Grażyna Grzesiczek

Ortodonta, Stomatolog

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, a przede wszystktim wspaniały fachowiec z kapitalnym podejściem do każdego klienta. Czuje prawdziwe powołanie do swojej pracy. W dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach niezwykła rzadkość. Prawdziwa perła wsród lekarzy. Zadowolony klient.

dr Edyta Gębska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Edyta Gębska
Ryszki 72
41-516 Chorzów

Lekarz godny polecenia Wysoki profesjonalizm Superr podejście do pacjenta Bezbłędnie postawiona diagnoza i dobrane leki antybiotyki i maści Mila i bardzo sympatyczna osoba jako lekarz i człowiek który zna się na tym co robi w 100%POLECAM panią dr Edytę Gebska Dziękuję za leczenie Jestem zadowolonym pacjentem z wizyty u Pani dr którą serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Aleksander Kluczny

O-DENT
Chodkiewicza 1b
41-500 Chorzów

Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam się na wizytę w krótkim terminie. Pan Aleksander już czekał, żadnej kolejki. Wszystko poszło sprawnie, bezboleśnie i fachowo. Lokal lśni czystością. Ceny umiarkowany. Mam bardzo fajne plomby i ściągnięty kamień. Dziękuję Panie Aleksandrze.
Opinia dodana przez: Irina

Sylwia Lech

Psychoterapeuta

Szpital
Zjednoczenia 10
41-500 Chorzów

Naprawdę skuteczna a do tego bardzo ciepła i przyjemna osoba.

lekarz Beata Logiewa-Bazger

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz. Niezwykle empatyczna, życzliwa, uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Polecam z całego serca lekarza pełnego serca.
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

M.Karłowicza 23/19
41-506 Chorzów

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa
Szczerze polecam tego lekarza, to mój pierwszy gastrolog, którego polubiłam ;)

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

DENTAL TEAM KATARZYNA SUCHANEK NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Stefana Batorego 64/7
41-506 Chorzów

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Mateusz Wajdzik

NZOZ MILDENT Paweł Milejski
3 Maja 125/L-1
41-500 Chorzów

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

Patrycja Marszałek

Gałeczki 30
Chorzów

miła i fachowa obsługa!

lekarz Małgorzata Franczak

Wolności 59
Chorzów

Pani doktor uprzejma kompetentna dokładnie bada przeprowadza wywiad. Tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Skuteczna diagnoza. Opinia przydatna u specjalisty w szpitalu na Ceglanej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Zofia Kubok

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

Bardzo polecam!!! Wizyta bardzo profesjonalna, kompleksowe rozwiązanie problemu, bardzo miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Danuta

dr Tomasz Kściuk

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Pierwszy taki lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałem. Pełna fachowość i znajomość zagadnień. Przesympatyczny i bardzo miły lekarz. Bezinteresowny !!! Oby więcej takich w naszych gabinetach. Bardzo Panu Doktorowi dziękuję za skrócenie mojej męki. Życzę dużo zdrowia i pomyślności.
Opinia dodana przez: Zdzichu

lekarz Damian Kocur

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Pełen profesjonalizm w pełnym słowie tego znaczenia. Wszystko było wyjaśnione co do leczenia i jego przebiegu. Pacjent jest na pierwszym miejscu a nie kasa żeby nabić jej jak najwięcej, a zabieg jest na ostatnim miejscu, leżeli zostaną wykorzystane wszystkie inne możliwość. Mało jest takich ludzi że Pan Doktor dał mi wiarę w uczciwych ludziach. POLECAM OBY Więcej Takich LUDZI
Opinia dodana przez: Jacek Janikowski