Lekarze Chorzów

Pulmonolog

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Bardzo miła p.doktor. Sądziłam że mam coś z płucami ale po badaniu spirometri okazało się że jeżeli chodzi o płuca jest OK. Ale p.doktor podejrzewa chorobę kardiologiczną. Już mam wizytę umówioną u kardiologa(oczywiście wszystko prywatnie). Co dziwne w kwietniu byłam u p. kardiolog która stwierdziła że jest wszystko w normie.Dziękuję p.doktor pulmonolog Jolanta Marek

lekarz Lilianna Szuba

'ODZYSKAJ KONTROLĘ" Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
Dąbrowskiego 48a/1a
41-500 Chorzów

Dr Lilianna Szuba - Bujok jest ewenementem jaki spotkałem w środowisku lekarskim - jest pediatrą i lekarzem rodzinnym, jest inteligentna, uważna, ma dobre pomysły, jest pozytywnie "nadwrażliwa" na kłopoty zdrowotne dziecka (jak trzeba kieruje do wielu specjalistów), drąży problem zdrowotny gdy coś nie działa; ma dobry kontakt z pacjentem dorosłym i dzieckiem Polecam z pełną odpowiedzialnością
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       dr Joann Babicka - Dereń

dr Joann Babicka - Dereń

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Do Pani Doktor trafiłam z 6-letnią córką, która w poprzednim gabinecie dentystycznym zaczęła się panicznie bać wizyt u stomatologa, a miała do wyleczenia ząb i czas naglił. Pani Doktor wzbudziła zaufanie i sympatię już podczas pierwszej wizyty. Jest bardzo cierpliwa, delikatna, spokojnie tłumaczy kolejne czynności, które będzie wykonywała w buzi małego pacjenta, nie robi nic na siłę, nie pogania, nie denerwuje się. Ma wspaniałe podejście do dzieci (do rodziców również ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

prof. dr hab. n. med. Józef Opara

Neurolog

41-500 Chorzów

Lekarz kompetentny, cierpliwy, niezwykle życzliwy, starający się dociec przyczyn dolegliwości, posiadający ogromną wiedzę merytoryczną, nie zbywa pacjenta, kieruje na badania, szczegółowo wszystko objaśnia, o ogromnej kulturze. Polecam i pozdrawiam p. Profesora.

dr n. med. Bożena Ubik-Wróbel

Nefrolog, Pediatra

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

bardzo dobra lekarka. myślę że można ją szczerze polecić

lekarz Daria Galant

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Wspaniała Pani doktor. Rzeczowa uczciwa dobra i z cudownym podejściem do dziecka i rodzica! Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Asia

lek. med. Przemysław Król

iMED Gabinety Lekarskie
Chorzów ul. Józefa Ryszki 72
41-500 Chorzów

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację ...
Opinia dodana przez: Józef

Janusz Kozina

Urolog

41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Krzysztof Mandat

Chirurg dziecięcy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

lekarz Artur Borowski

Urolog

41-500 Chorzów

Dziękuję Panie doktorze. Wiem, że słowa nie oddają uznania dla Pana, lekarza z powołania o niesamowitej wiedzy, umiejętnościach i empatii. Wprost przyjaciela pacjenta. Zaufałem Panu i nie pomyliłem się. Mogę głośno powiedzieć jeszcze raz - DZIĘKUJĘ BARDZO za trafną diagnozę i terapię, powrót do zdrowia. z wyrazami szacunku, Stefan Sz.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Ewa Snaczke

Graniczna 89
Chorzów

Trafiłam przypadkiem, po odesłaniu z Izby Przyjęć. Dzięki jej podejściu, badaniu i fachowej wiedzy trafiłam w odpowiednie miejsce. Pani doktor nie potraktowała mnie jak kolejnej pacjentki, tylko podeszła bardzo indywidualnie. Przeprowadziła wszystkie badania, poświęciła dużo czasu, wytłumaczyła wszystkie wątpliwości bez pośpiechu i patrzenia na zegarek. Z wieloma lekarzami miałam styczność, dlatego uważam, że takich lekarzy jak Pani dr Snaczke należy doceniać. Polecam i dziękuję za fachową pomoc. Pacjentaka.

lekarz Agnieszka Stepańczak

Neurolog

NZOZ Św. Pawła
41-500 Chorzów

Zwykły ludzki humanitaryzm oraz Empatia jaką ta Pani reprezentuje jest na bardzo wysokim poziomie.Z tym się trzeba wychować od małego.Na medycynie tego nie uczą.Miła,uprzejma,wysłucha.Bardzo brakuje takich osób w medycynie a zwłaszcza lekarzy.BARDZO PANI DZIĘKUJĘ.Za takie właśnie podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Mikka

dr Grażyna Kucharska

Nefrolog dziecięcy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii
41-500 Chorzów

Genialna i kompetentna lekarka z podejsciem do najmlodszych, w ktorej widac pasje i zaangazowanie do malego pacjenta. Chodzi dopytuje, uspokaja, informuje o biezacym stanie zdrowia na biezaco. Konsultuje sie z innymi specjalistami .
Opinia dodana przez: Agnieszka B.

lekarz Jolanta Zarębska

Internista, Reumatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska "Przychodnia"
ulica Majętnego 14
41-500 Chorzów

Witam serdecznie z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor od jakiegoś czasu borykałem się z kolanami, kilkanaście wizyty u lekarzy i żaden nie umiał zdjagnozowac problemu i postawić prawidłowej diagnozy Wystarczyła jedna wizyta by p Doktor bez problemu zdjagnozowala chorobę i rozpoczęła odpowiednie leczenie duże uznanie i wyrazy szacunku dla p Doktor naprawdę specjalista pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Romuald Fojcik

Przy Gazowni 4b/11
41500 Chorzów

DR FOJCIK JEST LEKARZEM KTÓRY BARDZO DOBRZE UMIE WYTŁUMACZYC NA CZYM POLEGA DANA CHOROBA JAK SIĘ JĄ LECZY. MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTAMI ZAWSZE WYSŁUCHA I DORADZI!!!
Opinia dodana przez: anna

lekarz Zbigniew Ugarenko

ulica 3-go Maja 117B/23
41-500 Chorzów

Cudowny lekarz,wspaniały przyjaciel,przystoj y mężczyzna ale już mu nie jestem potrzebna.I dobrze,bezemnie będzie mu lepiej.

dr hab. n. med. Lidia Hyla-Klekot

Nefrolog

centrum pediatri i onkologi
ul. Truchana
Chorzów

Pani doktor bardzo kompetenta, niesamowicie uprzejmie i cierpliwa, wspaniale podejście do dzieci. Nie ma mowy o rutynie, każde dziecko jeszcz dla Niej ważne. Podziękowania, które wiszą w szptalnym hollu od wdziecznych rodziców robią wrażenie i sciskaja za serce. Moja córka z wysokim stopniem refluksu ukl.moczowego wróciła do zdrowia. Kazdorazowa wizyta w szpitalu to ogromny stres ale jeśli wiesz, ze nad wszytskim czuwa Pani profesor jesteś spokojniejsza. Jest niewiele ludzi tak ...

dr Karol Pethe

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ACTIVA - MED
Graniczna 92
41-506 Chorzów

Od 5 lat męczyłam się z bólem i wiecznym "zacinaniem" stawu kolanowego. Do Pana doktora trafiłam dwa lata temu, trafna diagnoza,komplet badań,prześwietleń, tomograf i dziś mogę kucać, klękać, a przede wszystkim chodzić! Mi Pan doktor spadł z nieba,za co mu dziękuję z całego serca i kolana ;-)
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...

Maria Barańska

Laryngolog dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Niestety, ostrzegam, aby rodzice małych dzieci nie uważali tej Pani za duży autorytet i nie traktowali jak swoistej deski ratunku. Ze starszym synem (12 lat) byłem w państwowej przychodni, dostał szereg badań, włącznie z tomografią zatok, bo miał podejrzenie "zrostów", które ta Pani już wywnioskowała z RTG i gdyby nie moje żądanie TK dziecko byłoby już na stole, czego konieczności nie potwierdziła TK. Fakt, często ma infekcje zatok, ale głównie ...