Lekarze Chorzów

Anestezjolog

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Pani Dr bardzo serdeczna, fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Udziela informacji i odpowiada z cierpliwością na pytania, a po zabiegu interesuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Małgorzata Kaszuba

Radiolog

41-500 Chorzów

Wnikliwy radiolog,który nie pomija niczego,nawet najmniejszych zmian. Opis dokładny i rzetelny w kierunku onkologicznym. Bardzo Dziękuję za opis mojego TK.
Opinia dodana przez: Paweł K

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

41-500 Chorzów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

dr n. med. Barbara Pankiewicz

Kardiolog

41-500 Chorzów

Pani Doktor chciałam bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas, za podejście. Zostałam przyjęta w stanie krytycznym na oddział w Świętochłowicach i dzięki Pani wiedzy i zaangażowaniu dziś czekam na przyjęcie na Ochojcu, który udało się Pani przyspieszyć o 5 miesięcy! Jestem wdzięczna ze wszystko co Pani dla mnie zrobiła! - pozdrawiam Halina
Opinia dodana przez: Halina

Urolog dziecięcy

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet w Katowicach Pana dr.Kudeli wraz z nr tel na e-maila malok1985@interia.eu sprawa pilna. Dziękuję
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Witold Spaltenstein

Laryngolog

Drzymały 6 lok. 2
41-500 Chorzów

Niestety już nie wyleczy nikogo. Dzięki za to, że zawsze znalazłeś czas, chęć i dobre serce, żegnaj Witku!

lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Na Rymera
Rymera25
41-500 Chorzów

Gorąco polecam, mam do Pani doktor pełne zaufanie od dwudziestu lat. Leczy od urodzenia mojego pełnoletniego już syna oraz nastoletnią już córkę. Kompetentna, miła uprzejma, bardzo ludzka mimo dużego już doświadczenia nie lekceważy pacjenta. Bardzo uważnie słucha rodzica o niepokojących go symptomach u dziecka, bo jak mówi Pani doktor to rodzic wie najlepiej że dzieje się coś niepokojącego. Nigdy nie odmówiła nam pomocy, mimo nawału pracy, kiedy coś się dzieje ...
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Łukasz Blukacz

Centrum Medyczne Severux
Ul. Katowicka 157
Chorzów

Jestem przede wszystkim zachwycona tym,że Pan doktor rozmawia a nie prowadzi monolog.Wizyta przebiega w świetnej atmosferze.Co prawda ciągle obowiązują maseczki ale śmiejące się oczy pana doktora sprawiają, że człowiek nie jest spięty🙂
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Bartosz Gogolewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Świetny specjalista ! Wykonywał zabieg u mojego dwuletniego syna który powybijał sobie ząbki. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo dzięki niemu mój syn ma dzisiaj ząbki i może normalnie funkcjonować. Pozatym że jest bardzo dobrym lekarzem jest również człowiekiem o wielkim sercu !
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

11 Listopada 37a/1
41-500 Chorzów

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona
Pani Maria jest bardzo ciepłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie z widoczną chęcią pomocy. Czułam od niej bardzo duże wsparcie, zrozumienie i jest jedną z nielicznych osób której udało mi się w pełni zaufać. Pani Maria nie raz powiedziała mi coś, co było dla mnie bardzo niewygodne i niekoniecznie się z tym dobrze czułam, ale było to niezbędne w procesie terapii, która pozwoliła mi zrozumieć moje patologiczne mechanizmy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zbigniew Słowiński

Neurolog

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Doktor wyjechal z Polski 14 lat temu. Obecnie mieszka i pracuje w Anglii. Nie znam danych kontaktowych.

lekarz Henryk Kubuszok

Urolog

41-500 Chorzów

Od kilku lat leczę sie u Pana doktora to wspaniały lekarz któremu zdrowie pacjenta nie jest obojętne .Takiego lekarza życzę każdemu w każdym gabinecie -Musiał M.

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Renata Słomczyńska

Lekarz rodzinny

NZOZ PLR Słomczyńska
św.Pawła11
41-500 Chorzów

Bardzo Fajna Pani Doktor , miła sympatyczna..wysłucha pacjenta. Zasugeruje się tym co mówi , empatyczna . Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam

lekarz Sabina Więcek

Gastrolog, Pediatra

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Dzień dobry , chciałabym umówić wizytę prywatnie i pilnie poszukuję nr tel. do gabinetu Pani dr Więcek w Chrzanowie. Proszę o podanie jeśli ktoś z Państwa posiada kontakt.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Maria Świerkot

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ;oby takich lekarzy było wielu a najlepiej wszyscy.Miałam okazje się o tym przekonać gdy to właśnie pani doktor zauważyła u mnie zmiany tarczycowe/a jest diabetologiem a nie endokrynologiem/ a lekarz rodzinny sprawę zbagatelizował i opóżnił.Takie zmiany kompetentny lekarz może stwierdzić nawet manualnie.I chwała takim lekarzom.
Opinia dodana przez: Hilaria Baran

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych
Szczecińska 59
41-500 Chorzów

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.