Lekarze Chorzów

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne SENSEMED
Katowicka 21
41-500 Chorzów

Spotkanie na wejściu na oddział w szpitalu w Chorzowie, od początku chęć pomocy, dokładny wywiad lekarski, dobre słowo i zainteresowanie dzieckiem. Podczas pobytu opieka bez zarzutu, odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość. Do tego niezwykła uprzejmość i kultura. Na wyjściu podobnie. Dziękuję. Jestem wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Agnieszka Stanik-Walentek

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Polecam pani doktor to wybitny specjalista chorób oczu, zaangażowanie w chorobę pacjenta 100 a nawet 200 %. Rzeczowo i konkretnie tłumaczy problemy ze wzrokiem, oraz przedstawia rozwiązania. Pani doktor dała mi nadzieję na utrzymanie wzroku za co ogromnie dziękuję.

mgr Małgorzata Ryńska-Taszakowska

Logopeda

Prywatna Praktyka Logopedyczna
Mościckiego 38 lok. 2
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do dzieci. Syn mimo, że był "trudnym pacjentem" chętnie ćwiczył na zajęciach. Dzięki pani Małgorzacie poprawiła się mowa oraz syn nabrał pewności siebie. W 100% polecam panią Małgorzatę.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Marcin Góras

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyspiańskiego 6/1
41-506 Chorzów

Stomatolog z prawdziwego zdarzenia i z prawdziwą pasją do swojego zawodu. Leczę moje zęby od dzieciństwa i przebyłam dużo dentystów wiec wiem ze Pana doktora można polecić z czystym sumieniem. Jest przychylny i dostępny dla swoich pacjentów. Na dodatek nie naciąga na kasę bo usługi są w ramach rozsądku . Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Renia

dr hab. n. med. Lidia Postek-Stefańska

Stomatolog dziecięcy

Szczecińska 59
41500 Chorzów

Leczenie u pani profesor przebiega bezproblemowo i fachowo. Poświęca wystarczająco dużo czasu na tłumaczenie i rozmowę. Jest uprzejma. Znajomego ratowała nawet w dzień wolny od pracy. Dobrze mieć takiego stomatologa.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

ulica 3-go Maja 24/4
41-500 Chorzów

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Jan Lewandowski

41-500 Chorzów

Jestem bardzo mile zaskoczona,skorzystałam z usług doktora z NFZ,a czułam się jakbym była w prywatnej klinice.Rzadko zdarza się trafić na tak miłego i rzeczowego lekarza.Byłam u kilku chirurgów ,mniej więcej co kilka lat (z nawracającymi czyrakami).Pan doktor spokojnie przeprowadził wywiad,wszystko wytłumaczył (niepytany przeze mnie),przy tym bardzo uprzejmy i rzeczowy.Proponuje dosuszenie zmiany antybiotykiem,po czym sugeruje-proponuje usunięcie zmiany.Jestem zaskoczona konkretnym podejściem do pacjenta i chęci pomocy mu.W przeszłości otrzymywałam maści,antybiotyki i miałam ...
Opinia dodana przez: doki80

dr Aleksander Czajka

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Kamila Dudzik

41-500 Chorzów

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

Grażyna Pawlak

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Pawlak jest wspaniałym lekarzem i uroczą osobą. Bardzo cenię dr Pawlak za to, że zawsze cierpliwie wysłucha, a przy tym jest zaangażowana, empatyczna, życzliwa i kompetentna. Serdecznie mogę polecić dr Pawlak jako lekarza. Zawsze lubię wracać do Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Iga

lek. dent. Szymon Bryzgalski

Protetyk, Stomatolog

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, ...

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lek. dent. Małgorzata Macioł-Tokarz

Indywidualna Praktyka Stomtologiczna
ul.Cieszyńska 5/5
41-500 Chorzów

Leczę się z rodziną u pani doktor od kilku lat. Jest to osoba kompetentna, z wyjątkowym podejściem do dzieci.Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni i polecamy panią doktor innym pacjentom.Ceny są konkurencyjne, np. za wypełnienie światłoutwardzalne cena wynosi średnio 80 zł..

lekarz Joanna Wilk-Tyl

41-500 Chorzów

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Alicja Dreksler-Tkacz

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Spokojnie wykonała wszystkie niezbędne badania, choć z tak starą pacjentką nie było to łatwe. Przepisała niezbędne leki. Polecam
Opinia dodana przez: IW

lekarz Beata Jagosz-Dudziak

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Szukając informacji o Pani doktor czy ponownie przyjmuje natknęłam się na nekrolog. Brak słów i niedowierzanie. Była lekarzem aniołem, miałam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Wierzę, że takim aniołem jest nadal. Postawiła bardzo wysoko poprzeczkę innym lekarzom. Od prawie dwóch lat szukam równie dobrego dla syna i znaleźć nie mogę. Wyrazy współczucia dla rodziny!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Severux
Katowicka 157
41-500 Chorzów

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Agnieszka Kędzia

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

U Pani Doktor Agnieszki Kędzi leczę się od 4 lat. Mogę się o niej wypowiadać wyłącznie w superlatywach. Reprezentuje unikalne połączenie wiedzy i kompetencji lekarskiej z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Małgorzata Ornowska

gen. Dąbrowskiego 13
40-500 Chorzów

super dentysta leczymy się tam całą rodziną nawet mój syn 6scio letni polecam w 100%