Lekarze Chorzów

lekarz Jarosław Pędras

WEISS KLINIK
ulica Wiejska 4
41-500 Chorzów

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Wojciech Ficek

41-500 Chorzów

Wspaniały lekarz, miły, taktowny, niezwykle uprzejmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia. Tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

lekarz Stanisław Urban

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne"
Zjednoczenia 3
41-500 Chorzów

Jest lekarzem mądrym i przenikliwym.Daje poczucie bezpieczeństwa-poczucie,że znalazłaś/eś się we właściwych rękach i możesz mu zaufać.Ma ciepłe podejście i wyciąga trafne wnioski przy czym w słowach jest oszczędny.Dobry słuchacz.Bardzo dobry doświadczony specjalista.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Ogińska-Siedlak

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

Polecam bardzo kompetentna lekarka, niezwykle miła i uprzejma osoba, która perfekcyjnie tłumaczy objawy choroby i przebieg leczenia

lek. dent. Joanna Korkosz

MEDICOR
ulica Opolskiego 5
41-506 Chorzów

Stomatolog godna polecenia,ma bardzo odpowiednie podejście również do dzieci. Chodzimy rodzinnie. Po latach z wyleczonymi zębami nigdy nie było żadnych problemów. Kultura osobista, fachowość i podejście do tych z "przejściami" stomatologicznymi na szóstkę.
Opinia dodana przez: Estera

lekarz Krzysztof Gągola

Centrum Medyczne "Beskidzka" Sp. z o.o.
Beskidzka 3
41-500 Chorzów

Jeden z najlepszych lekarzy potrafiących wydać prawidłową diagnozę, kompetentny oraz potrafił prawidłowo leczyć. Pozostałość to atrapy lekarzy .Vitacon już zmienia w miejscowości nazwę na Kuźnię.Zatrudniają kowali,ale koni brak.

lekarz Tomasz Horzelski

41-500 Chorzów

Bardzo kompetentny lekarz, widać profesjonalizm i pełne zaangażowanie w przeprowadzane badanie. Podejście bardzo kompleksowe, tłumaczy co będzie robił, po co i określa stopień ewentualnego bólu. Poświęcił mi czas na wyjaśnienie i analizę mojego przypadku, a także zinterpretował wcześniejsze wyniki badań. To bardzo uprzejmy i miły lekarz. Serdecznie polecam. A Panu doktorowi dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Tomasz Wilczyński

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

mam nadzieje ze to super specjalista.....w koncu tyle precyzyjnych operacji zaliczył ze wybieram jego do zabiegu /na siatkowce/.

lekarz Joanna Kociszewska

Ks.Władysława Opolskiego 11/110
41-500 Chorzów

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam, a nachodziłam się już sporo. Jest pełna empatii i zrozumienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, nie pogania. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Co najważniejsze, podchodzi do choroby z wielu możliwych stron, szuka przyczyny aż do skutku nawet jeśli jest to rzadki przypadek. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego objawu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za leczenie i życzyłabym sobie, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Ł

lekarz Krystyna Stanek

Dermatolog

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Świetny lekarz, bardzo skuteczny miły i zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Krzysztof Pluta

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Mam nowe piękne ząbki dziękiPanu Dr.Krzysztofowi Pluta spełnił Pan moje marzenia.Miły sympatyczny perfekcyjny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu...Pana Krzysztofa Plute ...Ilona

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

mgr Lidia Gębicka

Psycholog dziecięcy

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Tylko do Niej mam zaufanie. Polecam ją wszystkim bezradnym rodzicom.

lekarz Bogusława Sarna-Biedak

Internista, Diabetolog

NZOZ Diab-Med Sp. z o. o.
ul. Józefa Ryszki 10
41-500 Chorzów

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

lekarz Teodozja Arkuszewska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Poradnia REMEDIUM Sp. z o. o.
Prusa 7
41-506 Chorzów

Pani Doktór to lekarz, którego z całą odpowiedzialnością mogę polecić osobą, które chcą poprawić swoja urodę i zatrzymać oznaki upływajacego czasu.Odczucia i otrzeby pacjenta są dla niej najważniejsz, doradza zabiegi, a nie wymusza poprzez krytykę Twojej obecnej urody.I na koniec: możesz liczyć, że z tego gabinetu wyjdziesz odmłodzona za konkurencyjną cene! Bardzo zadowolona i odmłodzona pacjetka

Łucja Halabowska

Szpital
Zjednoczenia 10
41-500 Chorzów

Zdecydowanie polecam!Syna już leczę od 5 lat u Pani doktor i nie dam złego słowa na Nią powiedzieć.Trafiłam do niej z 3 miesięcznym synem po dużym rozczarowaniu inną "panią doktor".Dr Halabowska szybko zdiagnozowała u mojego syna uczulenie na białko mleka krowiego i przepisała odpowiednie mleko,gdy poprzednia "lekarka" kazała mi kupować w sklepach i testować na dziecku.Ma naprawdę super podejście do dzieci,zawsze trafia z diagnozą,skutecznie leczy.Syn bardzo ją lubi i z ...
Opinia dodana przez: doki80

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-500 Chorzów

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Agata Fenger

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Janusz Milejski

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent