Lekarze Chorzów

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Iwona Stęchły

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
Chorzów

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jarosław Szewczyk

Indywidualna Praktyka Dentystyczna
Wolności 112/12
41-500 Chorzów

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

mgr Sonia Celary

Dietetyk

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Kadela

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Problemy z moim obojczykiem zaczęły się od kwietnia 2014 roku.Od tego czasu zajmuję się mną Pan Doktor Mariusz Kadela.Jest to bardzo sympatyczny,miły,ciepły i godny zaufania człowiek.Ma wspaniałe poczucie humoru i można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim.Czasami jest zakręcony i strasznie zabiegany ponieważ ma mnóstwo pracy,ale pomimo to znajduje czas dla swoich pacjentów :) Zawsze stara się wszystko jak najprościej wytłumaczyć.Ciągle chodzi uśmiechnięty i wesoły.Ufam mu bezgranicznie.Wie gdzie tkwi problem ...
Opinia dodana przez: Olcia

lekarz Andrzej Lekstan

41-500 Chorzów

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

lek. dent. Agata Mirska

Amident Stomatologia
Stafana Batorego 92
41-506 Chorzów

Bardzo dobra dentystka - profesionalista. Jest wstanie zadowolić najbardziej wymagającego pacjenta. Miłe, indywidualne i fachowe podejscie do pacjenta. Śledzi i wdraża nowe trendy leczenia zębów, dokładnie tłumaczy co będzie robić, jak i czemu. Służy poradą odnośnie najlepszej metody, która należy wdrożyć do leczenia. Mówi płynnie po angielsku, co okazało sie ważne dla mojej drugiej połówki. Jak dla mnie same plusy.
Opinia dodana przez: Malgorzata Labaj

Katarzyna Migoń

Dietetyk

Centrum Medyczne Silesia Clinic
Chorzów

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

lek. dent. Katarzyna Nowakowska

praktyka stomatologiczna
prusa7
41-506 Chorzów

Pani doktor Nowakowska to bardzo miła i pomocna dentystka . Każda wizyta w gabinecie to zadowolenie pacjenta. Pełen profesjonalizm , gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

41-500 Chorzów

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Nowak jóźwiak

ON Clinic
Chorzów, ul. Truchana 2
41-500 Chorzów

Zdecydowanie rewelacyjny lekarz! Wspaniałe podejście do dziecka a przy okazji również do rodzica. Spokojnie wszystko wytłumaczy, uspokoi rodzica jeśli ten ma jakieś wątpliwości, jest sympatyczna, uprzejma, wesoła(!), powiedziałabym również, że zdecydowana i konkretna. Spokojnie bada dziecko dokładnie i poświęca wizycie tyle czasu, ile potrzeba.Chodzimy do niej z pełnym zaufaniem, a trafiliśmy zupełnie przypadkiem. Z całego serducha polecam!!!
Opinia dodana przez: Oliwia

lek. med. Anna Kominko

Urovita
Strzelców Bytomskich 11/budynek 3a
Chorzów

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Joanna Skowron-Szalich

Lekarz rodzinny

Narutowicza 3
Chorzów

Bardzo uważnie i wnikliwie słucha pacjenta. Dokłada wszelkich starań aby trafnie postawić diagnozę. Ciepła i bardzo pozytywna osoba. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marcin Gwoździk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Medicor
Księcia Władysława Opolskiego 5
41-500 Chorzów

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Krystyna
Potwierdzam opinie. Bardzo dobra lekarka.Uprzejma , miła i kompetentna.Dobrze że trafiliśmy właśnie na nią.
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog

41-500 Chorzów

Doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Do tego miły i uprzejmy. Podczas wizyty poświęca pacjentowi duzo czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Pomimo tego, że panikuję przed każdą wizytą u stomatologa do tej przemiłej i przede wszystkim kompetentnej Pani chodzę gdy tylko zajdzie potrzeba. Cechuje ją profesjonalizm, empatia i pogoda ducha.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Dominika Fornalczyk

41-500 Chorzów

Pani dr. leczy, doradza, słucha i nie naciąga na kasę. Dobry fachowiec w swojej specjalizacji. Uratowała mój ząb, reakcja natychmiastowa ulga. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna