Andrzej Gadomski

1,8
1,9

Nie zna się uśmiercił moje dziecko!!!

Nie zna się uśmiercił moje dziecko!!!

krzyczał na mnie, że przesadzam - gdybym miała wtedy wybór nigdy w życiu

krzyczał na mnie, że przesadzam - gdybym miała wtedy wybór nigdy w życiu

Trafiłam na odd gin z krwawieniem do otrzewnej a pan pożal się Boże gadomski nazwał mnie histeryczką i odesłał do domu twierdząc że to zapalenie pęcherza.Chwała Bogu że straciłam przytomność na terenie szpitala a on w końcu domyślił się że coś jest nie tak i wykonał bad usg po czym natychmiast trafiłam na blok po drodze usłyszałam że będą mnie ciąć a tak jak świnie nie człowieka który przejdzie operację tudzież zabieg chirurgiczny. Żałuję tylko że nie zgłosiłam całej sprawy do prokuratury-bardzo tego żałuję!

Okropny facet, na oddziale w mławskim szpitalu mówią na niego " weterynarz" Potrafi na kobietę powiedzieć "krowo". Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

Uwarzam ,że ten człowiek nie powinien pracować w Mławskim szpitalu ponieważ zdecydowanie psuje renomę temu szpitalowi i oddziałowi na którym pracuje. Przykro mi to mówić ale tak niestety jest.

odradzam, trafilam na oddzial bo zaczelam krwawic byl to 5-6 tydzien ciazy, krzyczal na mnie az sie poplakalam.odzradzam nie polecam.powinni go zawiesic.

Naprawdę odradzam tego lekarza, natknęłam się na niego w szpitalu bo miał właśnie dyżur. Dostałam gorączki 38 stopni, a tak mnie potraktował jakbym mu żonę zabiła.

Bardzo dobry doświadczony lekarz naprawde polecam:)

Bardzo dobry doświadczony lekarz naprawde polecam:)

Nie polecam tego lekarza.Byłam w 6 miesiącu ciąży kiedy odeszły mi wody i trafiłam do szpitala,niestety na dyżur Gadomskiego.Chciał usuwac ciążę.Na szczęście zbadał mnie jeszcze inny lekarz i skierował do Warszawy.Dziewczyny unikajcie tego "lekarza" bez kasy u niego nie macie szans.

popieram pierwszą wypowiedz powinien być zawieszony jako ginekolog

popieram pierwszą wypowiedz powinien być zawieszony jako ginekolog