Andrzej Gajownik

Ortopeda

1,2
1,2

Tata nie spał 4 noce z powodu bólu łokcia cierpiał okrutnie po wielkich bojach dostania się do lekarza pierwszego kontaktu dostał skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne!!! Pojechali do pana doktora Gajownika Mama była w szoku , ponieważ z taką ignorancją i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania i zrozumienia cierpienia człowieka w życiu się nie spotkała!!! Pan doktor odburknął jedynie że nie ma możliwości bez rejestracji aby choć spojrzał na pacjenta mimo wielkiej desperacji i próśb nawet nie wykazał zainteresowania cierpiącym z bólu tatusiem i odpowiedział a z pretensjami to na górę do dyrektora lub nfz !!! ( CZy to jest zgodne z etyką lekarską ???) Po czym pojechali do drugiej przychodni Arthmed i tam bez problemu Pan doktor Dariusz Ryzwanowicz przyjął tatę zbadał przepisał odpowiednie leki trwało to 10 minut tym samym przywrócił tacie chęć do życia ( wiecie jak to jest w bólu i cierpieniu ) Niestety są lekarze i "lekarze" Pan Gajownik należy do tej drugiej kategorii mam nadzieję że kiedyś się przekona że zło zawsze wraca Jeśli to wypalenie zawodowe proponuję zrezygnować z wykonywania zawodu Dyskutowałam na ten temat z ludźmi którzy mieli styczność z tym "doktorkiem" i podzielają moje zdanie :( Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!

popieram negatywne opinie moich poprzedników. Doktor po skręceniu nogi zalecił długie buty i z nogą jak bania powiedział jedząc bezczelnie paluszki do roboty do roboty panie. Arogancja i masakra.

Nie polecam wizyt u tego pana. Nie ma szacunku do pacjenta i traktuje go jakby był intruzem. Nie skorzystam więcej z jego usług.

Z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałem, nie dość że naczekałem się chyba z 1,5 godziny pomimo umówionej wizyty, to ta trwała jakieś 3 minuty, po czym, odmówiono mi wyjaśnień, oraz pomocy. Porada godna pożałowania zmarnowanego czasu.

Zostawię może bez komentarza moją wizytę u pana doktora na pewno już więcej nie skorzystam z jego usług