Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ortopeda Olsztyn

- 22 lekarzy

lek. med. Michał Bieniecki

Ortopeda

liczba opinii: 28

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18
10-290 Olsztyn

Średnia ocen: 4,9/5
Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja ...
Opinia dodana przez: Renata Motylewska

Michał Stępowski

Ortopeda

liczba opinii: 20

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Olsztyn
10-561 Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 4,6/5
Po wizycie u Doktora musiałem ochłonąć. Pierwszy raz zdarzyło się że lekarz poświęcił mi prawie godzinę czasu!!!!! Zbadał mnie bardzo dokładnie, następnie usg i bardzo precyzyjne omówienie mojego problemu z kolanem. Po zastosowanym leczeniu zastrzykami do kolana ustąpiły mi bóle, a proponowali mi wstawienie protezy. Za wizytę zapłaciłem 150 zł., choć uważam że była warta znacznie więcej. Polecam wszystkim tego przemiłego DOKTORA, doktora przez duże "D". Roman Kwinte.
Opinia dodana przez: Roman
Średnia ocen: 1,4/5
Pani lekarz, która jest orzecznikiem w ZUS Olsztyn to kpina z pacjenta i jego praw. Kobieta ta przede wszystkim jest niezwykle nieuprzejma, co nie jest tylko moim odczuciem, ale także pacjentów, którzy od niej z gabinetu wychodzili przed moją osobą. Zupełnie nie zaznajomiła się z historią moich chorób, jakie niestety w moim wieku mnie dopadły. Dokumentację medyczną z kilku dobrych lat zdążyła przejrzeć w niecałą minutę. Potraktowała mnie jak natrętnego ...
Opinia dodana przez: pacjent

Andrzej Puchalski

Ortopeda

liczba opinii: 12

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Olsztyn
10-561 Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 3,4/5
Do doktora Puchalskiego trafiłem w wyniku złamania w stawie skokowym. Podejście doktora bardzo mnie zaskoczyło.
Pierwszą wizytę miałem w przychodni na Pana Tadeusza, ale tam tylko umówiliśmy się na następny dzień na RTG w przychodni na Dworcowej. Nazajutrz skoro świt stawiłem się w przychodni, w poczekalni nikt nie chciał mnie przepuścić w kolejce, na nic wyjaśnianie, ze umówiliśmy się z doktorem z samego ranka na wypisanie skierowania na RTG.
Opinia dodana przez: Maciej

Marek Bieniecki

Ortopeda

liczba opinii: 11

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18
10-290 Olsztyn

Średnia ocen: 4,3/5
Wizyta przebiegła w bardzo niemiłej atmosferze. Doktor nie odpowiadał na moje pytania dotyczące kolana. Ponad to doktor w bardzo niekulturalny i opryskliwy sposób odnosił się do mnie przez całą wizytę. Nie została postawiona diagnoza, nie powiedziano mi co robić dalej, doktor nie przepisał żadnych leków oraz nie poinformował, co robić, aby złagodzić ból oraz duży obrzęk. Zdecydowanie NIE POLECAAM!

Opinia dodana przez: D

Andrzej Kaczmarek

Ortopeda

liczba opinii: 9

Gabinet
wojskapolskiego
Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 3,7/5
Zoperował kolano dobrze i ok prowadzenie po operacji, niestety bardzo nieuprzejmy. Po operacji, gdy wyciągał z kolana taki wężyk , co było bardzo nieprzyjemne, spytał mnie po wszystkim czemu mam taką minę jak cierpiętnica... może dlatego, że na NFZ?
Opinia dodana przez: Anonim

Krzysztof Bladowski

Ortopeda

liczba opinii: 8

Gabinet

Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 4,1/5
Świetny lekarz. Byłam mile zaskoczona wizytą prywatną, a także faktem że na zabieg najczęściej wykonywany prywatnie wziął mnie na swój oddział i zrobił w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: paulinka_123

Andrzej Gajownik

Ortopeda

liczba opinii: 8

Gabinet

Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 1,1/5
Trafiłam do tego pana z SORu z silnym bólem kręgosłupa przy podnoszeniu prawej drętwiejącej nogi. Sama nie mogłam się poruszać. "Lekarz" zapytał jak to się stało, nawet mnie nie zbadał, nie zrobił szczegółowego wywiadu, nie pozwolił opisać dolegliwości. Stwierdził, że skoro mam małe dziecko to mam przeciążony kręgosłup i to normalne. Mówił, że na pewno mam jakiś mięsień naciągnięty i że jeśli nie minie to za tydzień mam się pojawić. ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Adam Szendorowicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

Wojewodzki Specialistyczny Szpital Dzieciecy

Dajtki, Olsztyn

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem pod olbrzymim wrażeniem kontaktu z lekarzem. Absolutnie godny polecenia - rzeczowy, konkretny, świetny specjalista. Mimo pandemii bardzo spokojny i uprzejmy - znalazł czas, aby wytłumaczyć mi konieczność przeprowadzenia operacji dziecka i zaraz po niej przyszedł, żeby poinformować mnie, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Leszek Radyko

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 4

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Średnia ocen: 4,5/5
Szkoda że tak wspaniały specjalista przegrał walkę z chorobą i odszedł z tego świata dn.11.04.2010 [*]
Opinia dodana przez: Anonim

Ortopedzi w OlsztynieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat