Filtruj terminy

Ortopeda Olsztyn

dr Tadeusz Sobieraj

Ortopeda, Neurochirurg

Dajtki, Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

lekarz Adam Szendorowicz

Traumatolog, Ortopeda

Wojewodzki Specialistyczny Szpital Dzieciecy

Dajtki, Olsztyn

Lekarz naprawdę warty polecenia. Kompetentny i świetny chirurg. Dba o pacjenta,odpowie na pytania, wytłumaczy gdy trzeba. Miły i uprzejmy w przeciwieństwie do lekarzy po fachu. Jest prawdziwym fachowcem. Jak najbardziej POLECAM!
A w dodatku jest bardzo przystojny :)

A w dodatku jest bardzo przystojny :)

Opinia dodana przez: JK

Dajtki, Olsztyn

Lekarz godny polecenia. Rzeczowy, uprzejmy, nielekceważący problemu. Dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i opisuje sposób leczenia. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18
10-290 Olsztyn

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja nadal siebie uważam za młodzika i nie dopuszczałam myśli że sama to sobie zrobiłam.Załamałam się gdy dotarło do mnie to iż będę musiała pracę odstawić na drugi plan i długi czas poświęcić dla zdrowia.Chciałam podziękować dla Pana za to że po każdej wizycie i rozmowie z Panem,może nie fizycznie(bo ból nie znika,ale już nie długo;)) ale psychicznie czułam się lepiej,bo za każdym razem mogłam dowiedzieć się szczegółowo jaki jest stan mego zdrowia i odczułam wielką opiekę z Pana strony a to jest bardzo ważne dla ludzi.To dzięki Panu postawiłam na zdrowie a nie na pracę i jest to bezcenne.Wielkie podziękowania dla Waszego Pana fizjoterapeuty!!! Pokazał mi jak ćwiczyć by rozruszać mięśnie i po woli widzę już poprawę.Mimo bólu ćwiczę serie dwa razy dziennie,tak jak mi zalecono i już małymi kroczkami widzę poprawę w elastyczności ręki,nawet te same serie robię na drugą rękę by w przyszłości zapobiec podobnym powikłaniom.Jeszcze raz wielkie dziękuję dla Pana fizjoterapeuty od sumiennej pacjentki,obiecuję że na kolejnej wizycie będę mogła się pochwalić dla Pana moimi osiągnięciami,zwłaszcza że dzięki temu po operacji pozwoli mi to szybciej powrócić do pracy.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana doktora i każdemu polecam Waszą klinikę ze względu na opiekę i profesjonalizm,który odczuwa się już w rejestracji.Całe życie pracuję z ludźmi i dla ludzi,mam skrzywienie zawodowe co chodzi o obserwację ludzkich zachowań i z wielką przyjemnością stwierdzam, iż po przekroczeniu Waszej kliniki odczuwa się przemiłą atmosferę co nie często się dziś spotyka.Z przyjemnością czekam na każdą wizytę i spotkanie z Panem doktorem,bo czuję się jak człowiek który nigdy nie wychodzi od Pana z pustymi rękami więc przeciwnie,jestem wysłuchana,dostaję rozmowę która za każdym razem wnosi coś nowego w moim wypadku i otrzymuję wskazówki jak dalej postępować by przetrwać do finału leczenia.Za wszystko BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE MICHALE BIENIECKI!!! Wiem że do operacji muszę jeszcze troszkę poczekać ale świadomość iż Pan doktor będzie jej wykonawcą,to wiem że nie powierzyłabym mego zdrowia nikomu innemu,bo wierzę że jestem w najlepszych rękach dzięki którym będę mogła wrócić do pracy, by znów móc robić coś dla drugiego człowieka.Dzięki Pana pracy z powołania, będę mogła znowu oddać się swojemu powołaniu-drugiemu człowiekowi.Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Renata Motylewska

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18
10-290 Olsztyn

Jestem rok po rekonstrukcji ACL u dr Bienieckiego. Kolno jest stabilne, jestem zadowolony. Jeśli chodzi o rehabilitację to od początku było mówione o tym ze są to wizyty żeby się nauczyć ćwiczeń, a nie żeby ćwiczyć, bo ćwiczyć miałem codziennie w domu. Rozmawiałem z doktorem czy nie można by mieć rehabilitacji codziennie. Okazuje się że NFZ nie płaci nic! za rehabilitację dla Poradni Ortopedycznej i to że tam pracują rehabilitanci to tylko jest dobra wola kierownika i chęć zeby ta usługa była pełna. Wolę taki układ niz jak w szpitalu. Mój kolega miał rekonstrukcję acl w Szpitalu i dostał skierowanie do Poradni rehabilitacyjnej, a jak do niej poszedł okazał się ze termin jest za 3 miesiące. Wszysy mają wszystko głęboko. To jest dopiero paranoja. Ortopedę ze szpitala to też nie interesowało, że taki jest termin rehabilitacji, rozłożył ręce i tyle, radz sobie. Ja jestem zadowolony z rekonstrukcji u Bienieckiego, polecam.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Olsztyn
10-561 Dajtki, Olsztyn

Po wizycie u Doktora musiałem ochłonąć. Pierwszy raz zdarzyło się że lekarz poświęcił mi prawie godzinę czasu!!!!! Zbadał mnie bardzo dokładnie, następnie usg i bardzo precyzyjne omówienie mojego problemu z kolanem. Po zastosowanym leczeniu zastrzykami do kolana ustąpiły mi bóle, a proponowali mi wstawienie protezy. Za wizytę zapłaciłem 150 zł., choć uważam że była warta znacznie więcej. Polecam wszystkim tego przemiłego DOKTORA, doktora przez duże "D". Roman Kwinte.

Opinia dodana przez: Roman

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Szkoda że tak wspaniały specjalista przegrał walkę z chorobą i odszedł z tego świata dn.11.04.2010 [*]

Dajtki, Olsztyn

Świetny lekarz. Byłam mile zaskoczona wizytą prywatną, a także faktem że na zabieg najczęściej wykonywany prywatnie wziął mnie na swój oddział i zrobił w ramach NFZ.

Opinia dodana przez: paulinka_123

wojskapolskiego
Dajtki, Olsztyn

Zoperował kolano dobrze i ok prowadzenie po operacji, niestety bardzo nieuprzejmy. Po operacji, gdy wyciągał z kolana taki wężyk , co było bardzo nieprzyjemne, spytał mnie po wszystkim czemu mam taką minę jak cierpiętnica... może dlatego, że na NFZ?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Olsztyn
10-561 Dajtki, Olsztyn

Do doktora Puchalskiego trafiłem w wyniku złamania w stawie skokowym. Podejście doktora bardzo mnie zaskoczyło.
Pierwszą wizytę miałem w przychodni na Pana Tadeusza, ale tam tylko umówiliśmy się na następny dzień na RTG w przychodni na Dworcowej. Nazajutrz skoro świt stawiłem się w przychodni, w poczekalni nikt nie chciał mnie przepuścić w kolejce, na nic wyjaśnianie, ze umówiliśmy się z doktorem z samego ranka na wypisanie skierowania na RTG.

Za to doktor, otwierając gabinet, rozejrzał się tylko po kolejce i zapytał: "A gdzie ten chłopak z gipsem?"
Potem również mnie operował. Dzięki jego spostrzegawczości wszystko mi w kostce poukładali jak należy.
Doktor Puchalski to bardzo miły, ciepły i serdeczny człowiek. A do tego świetny specjalista.

Opinia dodana przez: Maciej

Ortopedzi w mieście Olsztyn