lek. med. Michał Bieniecki

Ortopeda

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja nadal siebie uważam za młodzika i nie dopuszczałam myśli że sama to sobie zrobiłam.Załamałam się gdy dotarło do mnie to iż będę musiała pracę odstawić na drugi plan i długi czas poświęcić dla zdrowia.Chciałam podziękować dla Pana za to że po każdej wizycie i rozmowie z Panem,może nie fizycznie(bo ból nie znika,ale już nie długo;)) ale psychicznie czułam się lepiej,bo za każdym razem mogłam dowiedzieć się szczegółowo jaki jest stan mego zdrowia i odczułam wielką opiekę z Pana strony a to jest bardzo ważne dla ludzi.To dzięki Panu postawiłam na zdrowie a nie na pracę i jest to bezcenne.Wielkie podziękowania dla Waszego Pana fizjoterapeuty!!! Pokazał mi jak ćwiczyć by rozruszać mięśnie i po woli widzę już poprawę.Mimo bólu ćwiczę serie dwa razy dziennie,tak jak mi zalecono i już małymi kroczkami widzę poprawę w elastyczności ręki,nawet te same serie robię na drugą rękę by w przyszłości zapobiec podobnym powikłaniom.Jeszcze raz wielkie dziękuję dla Pana fizjoterapeuty od sumiennej pacjentki,obiecuję że na kolejnej wizycie będę mogła się pochwalić dla Pana moimi osiągnięciami,zwłaszcza że dzięki temu po operacji pozwoli mi to szybciej powrócić do pracy.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana doktora i każdemu polecam Waszą klinikę ze względu na opiekę i profesjonalizm,który odczuwa się już w rejestracji.Całe życie pracuję z ludźmi i dla ludzi,mam skrzywienie zawodowe co chodzi o obserwację ludzkich zachowań i z wielką przyjemnością stwierdzam, iż po przekroczeniu Waszej kliniki odczuwa się przemiłą atmosferę co nie często się dziś spotyka.Z przyjemnością czekam na każdą wizytę i spotkanie z Panem doktorem,bo czuję się jak człowiek który nigdy nie wychodzi od Pana z pustymi rękami więc przeciwnie,jestem wysłuchana,dostaję rozmowę która za każdym razem wnosi coś nowego w moim wypadku i otrzymuję wskazówki jak dalej postępować by przetrwać do finału leczenia.Za wszystko BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE MICHALE BIENIECKI!!! Wiem że do operacji muszę jeszcze troszkę poczekać ale świadomość iż Pan doktor będzie jej wykonawcą,to wiem że nie powierzyłabym mego zdrowia nikomu innemu,bo wierzę że jestem w najlepszych rękach dzięki którym będę mogła wrócić do pracy, by znów móc robić coś dla drugiego człowieka.Dzięki Pana pracy z powołania, będę mogła znowu oddać się swojemu powołaniu-drugiemu człowiekowi.Pozdrawiam.

Pana Doktora Michała Bienieckiego poleciła mi koleżanka.Cieszę się, że zdecydowałam się na operację halluxa i trafiłam do Pana Doktora. Od początku mojego kontaktu z Panem Doktorem czułam się zaopiekowana. Rzadko spotyka się takiego lekarza, który jest zainteresowany twoim zdrowiem.Ujmująca jest wiedza i podejście do pacjenta - wysoce profesjonalne i empatyczne.Doktor nie boi się pytań pacjenta. Wyjaśnia i przedstawia całą ścieżkę leczenia. Operacja mojego halluxa przebiegła super. Bardzo szybko ustąpił ból pooperacyjny stopy. Pan Doktor ma świetnie zorganizowany, z oddaniem pracujący zespół anestezjologów i pielęgniarek. Czułam się bezpieczna i ważna.Takie podejście ...

Od początku mojego kontaktu z Panem Doktorem czułam się zaopiekowana. Rzadko spotyka się takiego lekarza, który jest zainteresowany twoim zdrowiem.Ujmująca jest wiedza i podejście do pacjenta - wysoce profesjonalne i empatyczne.Doktor nie boi się pytań pacjenta. Wyjaśnia i przedstawia całą ścieżkę leczenia. Operacja mojego halluxa przebiegła super. Bardzo szybko ustąpił ból pooperacyjny stopy. Pan Doktor ma świetnie zorganizowany, z oddaniem pracujący zespół anestezjologów i pielęgniarek. Czułam się bezpieczna i ważna.Takie podejście niweluje stres pacjenta związany z operacją.
Bardzo polecam Pana Doktora Michała Bienieckiego jako doskonałego specjalistę i człowieka.

Jestem pacjentką pana doktora Michała od prawie 10 lat (kolana i bark). Teraz szykuję się na zabieg operacyjny barku. Jaki będzie efekt zabiegu nie wiem, mam jednak nadzieję (którą pokładam w panu Michale), że będzie dobrze. Ufam panu doktorowi bezgranicznie. Szanuję za empatię wobec pacjentów, za ciepło, za dobre słowa - to nadal jednak w świecie medycznym cechy dość rzadkie. Kto miał do czynienia z doktorem Michałem, ten wie o czym mówię. Za kompetencję oczywiście również - przede wszystkim za to. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę, wszak lekarzowi jest ono również bardzo potrzebne.

Doktor godny zaufania i polecenia. Operował haluksa mojej mamy, dla której był to pierwszy zabieg w życiu (lat 70). Pełen profesjonalizm i empatia Pana Doktora (i jego zespołu) pozwoliły przejść mamie bez stresu przez całą procedurę. Wszystko jasno i zrozumiale było wyjaśniane, opieka przed i pooperacyjna bardzo kompetentna i miła. Zabieg udał się doskonale, ból stopy ustąpił. Mama szczęśliwa:)

Byłem u 4 otopedów w Olsztynie, jeden- "tylko operacja wycięcia wiekszej części łakotki", pozostali- osocze, orthokine rehabilitacja a łakotką sie nie przejmować.. Od roku mecze sie z kolanem-chondromalacja III st i peknięcie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej kolana. p. Bieniecki zaproponował porzadna fizykoterapie, aby odbudować zanik mięśnia uda a po 3 m-cach sp[otkanie ustalenie rezultatu odbudowy mechaniki nogi- i terapie osoczem bogatopłytkowym.Bardzo fachowy lekarz, doskonałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Obecnie chodzę z bólem , odpadł basen , rower i wszystko- ale mam nadzieje, że mi pomoże leczenie i dr Bieniecki ...

Obecnie chodzę z bólem , odpadł basen , rower i wszystko- ale mam nadzieje, że mi pomoże leczenie i dr Bieniecki mi pomoże- bo mu zaufalem i zrobię co tylko zaleci aby zyc, chodzić i wchodzic po schodach bez bólu...

Profesjonalna i miła obsługa. Lekarz opisuje schorzenie i stara się wyjaśnić przyczynę bólu. Dzięki trafnej diagnozie i udanej operacji wróciłam do całkowitej sprawności. Świetny lekarz, polecam.

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, kompleksowa opieka od pierwszej wizyty po ostatnie spotkanie z fizjoterapeutą. Zdecydowanie POLECAM.

Pełen profesjonalizm. Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Zabieg operacyjny przeprowadzony idealnie. Polecam.

Super lekaż godny polecenia Miałem zabiegu Artroskopi kolana podejście przed zabiegiem jak i po zabiegu bardzo dobre wszystko wytłumaczył Doktor Michał. Super lekaż godny polecenia 😀

Witam Kilka miesięcy temu byłem operowany na bark przez Dr. Michała Bienieckiego Do gabinetu Pana Dr. trafiłem zupełnie przypadkowo , nie ukrywam że się trochę obawiałem jak to będzie lecz co się okazało po pierwszej wizycie zupełnie nie potrzebnie ;-) Uprzejmość oraz profesjonalne podejście do pacjenta ,oraz fachowa wiedza Pana Dr sprawiły że poddałem się zabiegowi. Przed zabiegiem Pan Dr. wszystko wyjaśnił w czym jest problem oraz przebieg całego leczenia. Jestem teraz 6 m-cy po zabiegu mój bark jest sprawny i nic się nie dzieje. POLECAM- nie ma lepszego specjalisty ...

Witam
Kilka miesięcy temu byłem operowany na bark przez Dr. Michała Bienieckiego
Przed zabiegiem Pan Dr. wszystko wyjaśnił w czym jest problem oraz przebieg całego leczenia. Jestem teraz 6 m-cy po zabiegu mój bark jest sprawny i nic się nie dzieje. POLECAM- nie ma lepszego specjalisty w Olsztynie jak i w okolicy