lek. med. Michał Bieniecki

Super lekaż godny polecenia Miałem zabiegu Artroskopi kolana podejście przed zabiegiem jak i po zabiegu bardzo dobre wszystko wytłumaczył Doktor Michał. Super lekaż godny polecenia 😀

Witam, byłem w klinice artro, staw kolanowy,rozeznanie u tego samego lekarza, po obejrzeniu zdjęcia stawu kolanowego za każda wizytą inna wersia leczenia, pierwsza wstrzykniecie obrobionej krwi do kolana, nastepna wizyta artroskopia kolana , trzecia to zastrzyk za 650 zł, jak mozna tak zmieniać decyzje, zrezygnowałem.

Byłem u 4 otopedów w Olsztynie, jeden- "tylko operacja wycięcia wiekszej części łakotki", pozostali- osocze, orthokine rehabilitacja a łakotką sie nie przejmować.. Od roku mecze sie z kolanem-chondromalacja III st i peknięcie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej kolana. p. Bieniecki zaproponował porzadna fizykoterapie, aby odbudować zanik mięśnia uda a po 3 m-cach sp[otkanie ustalenie rezultatu odbudowy mechaniki nogi- i terapie osoczem bogatopłytkowym.Bardzo fachowy lekarz, doskonałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Obecnie chodzę z bólem , odpadł basen , rower i wszystko- ale mam nadzieje, że mi pomoże leczenie i dr Bieniecki ...

Obecnie chodzę z bólem , odpadł basen , rower i wszystko- ale mam nadzieje, że mi pomoże leczenie i dr Bieniecki mi pomoże- bo mu zaufalem i zrobię co tylko zaleci aby zyc, chodzić i wchodzic po schodach bez bólu...

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja nadal siebie uważam za młodzika i nie dopuszczałam myśli że sama to sobie zrobiłam.Załamałam się gdy dotarło do mnie to iż będę musiała pracę odstawić na drugi plan i długi czas poświęcić dla zdrowia.Chciałam podziękować dla Pana za to że po każdej wizycie i rozmowie z Panem,może nie fizycznie(bo ból nie znika,ale już nie długo;)) ale psychicznie czułam się lepiej,bo za każdym razem mogłam dowiedzieć się szczegółowo jaki jest stan mego zdrowia i odczułam wielką opiekę z Pana strony a to jest bardzo ważne dla ludzi.To dzięki Panu postawiłam na zdrowie a nie na pracę i jest to bezcenne.Wielkie podziękowania dla Waszego Pana fizjoterapeuty!!! Pokazał mi jak ćwiczyć by rozruszać mięśnie i po woli widzę już poprawę.Mimo bólu ćwiczę serie dwa razy dziennie,tak jak mi zalecono i już małymi kroczkami widzę poprawę w elastyczności ręki,nawet te same serie robię na drugą rękę by w przyszłości zapobiec podobnym powikłaniom.Jeszcze raz wielkie dziękuję dla Pana fizjoterapeuty od sumiennej pacjentki,obiecuję że na kolejnej wizycie będę mogła się pochwalić dla Pana moimi osiągnięciami,zwłaszcza że dzięki temu po operacji pozwoli mi to szybciej powrócić do pracy.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana doktora i każdemu polecam Waszą klinikę ze względu na opiekę i profesjonalizm,który odczuwa się już w rejestracji.Całe życie pracuję z ludźmi i dla ludzi,mam skrzywienie zawodowe co chodzi o obserwację ludzkich zachowań i z wielką przyjemnością stwierdzam, iż po przekroczeniu Waszej kliniki odczuwa się przemiłą atmosferę co nie często się dziś spotyka.Z przyjemnością czekam na każdą wizytę i spotkanie z Panem doktorem,bo czuję się jak człowiek który nigdy nie wychodzi od Pana z pustymi rękami więc przeciwnie,jestem wysłuchana,dostaję rozmowę która za każdym razem wnosi coś nowego w moim wypadku i otrzymuję wskazówki jak dalej postępować by przetrwać do finału leczenia.Za wszystko BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE MICHALE BIENIECKI!!! Wiem że do operacji muszę jeszcze troszkę poczekać ale świadomość iż Pan doktor będzie jej wykonawcą,to wiem że nie powierzyłabym mego zdrowia nikomu innemu,bo wierzę że jestem w najlepszych rękach dzięki którym będę mogła wrócić do pracy, by znów móc robić coś dla drugiego człowieka.Dzięki Pana pracy z powołania, będę mogła znowu oddać się swojemu powołaniu-drugiemu człowiekowi.Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, od razu wyczuwa się, że zna się na tym co robi. Miałam do niego pełne zaufanie w przeciwieństwie do innych ortopedów u których bywałam. Nie naraża pacjentów na niepotrzebne zabiegi. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty.

świetny lekarz. Jego podejście do mojej osoby było indywidualne i bardzo profesjonalne. Mimo, że moje leczenie jeszcze się nie skończyło, wiem, że P. Michał Bieniecki na pewno mnie wyleczy i dołoży do tego wszelkich starań.

Witam Kilka miesięcy temu byłem operowany na bark przez Dr. Michała Bienieckiego Do gabinetu Pana Dr. trafiłem zupełnie przypadkowo , nie ukrywam że się trochę obawiałem jak to będzie lecz co się okazało po pierwszej wizycie zupełnie nie potrzebnie ;-) Uprzejmość oraz profesjonalne podejście do pacjenta ,oraz fachowa wiedza Pana Dr sprawiły że poddałem się zabiegowi. Przed zabiegiem Pan Dr. wszystko wyjaśnił w czym jest problem oraz przebieg całego leczenia. Jestem teraz 6 m-cy po zabiegu mój bark jest sprawny i nic się nie dzieje. POLECAM- nie ma lepszego specjalisty ...

Witam
Kilka miesięcy temu byłem operowany na bark przez Dr. Michała Bienieckiego
Przed zabiegiem Pan Dr. wszystko wyjaśnił w czym jest problem oraz przebieg całego leczenia. Jestem teraz 6 m-cy po zabiegu mój bark jest sprawny i nic się nie dzieje. POLECAM- nie ma lepszego specjalisty w Olsztynie jak i w okolicy

Przede wszystkim SKUTECZNY i konkretny. A to jest moim zdaniem najważniejsze. Naprawdę godny polecenia.

bardzo dobry fachowiec a przy tym miły sympatyczny człowiek operował mi bark z dobrym skutkiem jest lekarzem do którego ma się zaufanie

Witam Jestem pacjentem Dr. Michała Bienieckiego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,że to jest wspaniały lekarz ,świetny specjalista ,zna się na tym co robi jak nikt inny. Dokładnie wyjaśnia chorobę oraz sposób jej leczenia ,robi niezbędne badania i stawia trafną diagnozę i to jest najważniejsze ;) a w dodatku jest komunikatywny i można z nim pogadać jak z człowiekiem ,rozumie każdego POLECAM

Witam