lek. med. Michał Bieniecki

3 miesiące temu byłem operowany na bark przez dr Michała Bienieckiego. Od 4 lat ciągle mi wypadał. Teraz gram znowu w siatkówkę i mogę ścinać i nic się nie dzieje. Bardzo dobry specjalista, wytłumaczył wszystko jak człowiekowi. Tak na prawdę to bolało mnie tylko ukłucie igła przed uśpieniem, potem już nic. Polecam!

Przez 2 lata miałam problemy z kolanem, każdy ortopeda mówił co innego. Wreszcie trafiłam do dr Michała Bienieckiego. Zbadał mnie tak jak nikt wcześniej, zrobił USG, powiedział ze kolano trzeba będzie zoperować. Wszystko zorganizował. Po miesiącu byłam po zabiegu. Obecnie mija rok od czasu zabiegu. Żyje normalnie, jeżdze na rowerze i biegam, wcześniej to bylo niemozliwe, a ból miałam na co dzień. Bardzo polecam doktora Bienieckiego!

Byłem na wizycie w ramach NFZ. Doktor mnie zbadał, zrobił USG. Ustalił termin zabiegu i wszystko na prawdę dokładnie wytłumaczył. Teraz jestem 8 tygodni po operacji i wszystko jest super. Nie mam przeskakiwania w kolanie i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Od 3 lat męczyłem się z bolącym łokciem tenisisty. Stosowałem wszystko i byłem i wielu lekarzy. Ale tylko dr Bieniecki wyjaśnił mi co to jest za problem. Teraz jestem 3 miesiące po ostrzyknięciu i jestem nareszcie bez bólu. Wszystko robię normalnie reką i nareszcie mogę spać. Polecam!

Zostałem zbadany, doktor zrobił tez USG podczas wizyty bez dodatkowych pieniędzy! powiedział co mi jest i że leczy się to rehabilitacją. Dzisiaj jestem po i czuje się bardzo dobrze. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, spokojny, sympatyczny i kompetentny. Polecam

Bardzo dobry lekarz, spokojny, sympatyczny i kompetentny. Polecam

Lekarz godny polecenia.Szczególnie za uprzejmość i kompetencję.

Lekarz godny polecenia.Szczególnie za uprzejmość i kompetencję.

Witam.mialam problem z kolanem, leczylam sie chyba u wiekszosci specjalistow i nikt nic nie stwierdzil. 3 lata na tabletkach i zastrzykach przeciwbolowych i zapalnych i nic. Do dr. Michala bienieckigo trafilam tylko na usg, lecz muz mnie nie wypuscil i zajal sie moim kolanem. Jestem juz prawie miesiac po zabiegu i jest super. Cala ekipa zasluguje na conajmniej pochwale. Precyzja i fachowosc w kazdym detalu. Polecam dr michala bienieckiego, bo nie ma lepszego :-) pozdrawiam. Asia :-)

Podczas wizyty konstruktywnie, rzeczowo i z wielką uprzjmością wyjasnił przyczynę choproby i przebieg jej leczenia.

Bardzo dobry lekarz, choc dluo trzeba czekac na wizyte. Bardzo bardzo goraco polecam :) Nie ma w Olsztynie lepszego:) jak i w okolicy.