Krzysztof Bladowski

Świetny lekarz. Byłam mile zaskoczona wizytą prywatną, a także faktem że na zabieg najczęściej wykonywany prywatnie wziął mnie na swój oddział i zrobił w ramach NFZ.

Doskonały fachowiec, przemiły człowiek. Leczę się u Pana doktora już od kilku lat. Gorąco polecam!!!

Lekarz ten oznacza dla mnie niekompetencje.

Lekarz ten oznacza dla mnie niekompetencje.

Umiejętności może i posiada, ale stosunek do pacjenta poniżej wszelkiej krytyki. Poza tym ego rozdęte do ogromnych rozmiarów, a to Tylko ortopeda. Ogólnie liczy się dla niego tylko Kasa... Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie tak mu słodzą, bo on ich w ogóle nie szanuje. Szczerze nie polecam tego Doktora!

Poza tym ego rozdęte do ogromnych rozmiarów, a to Tylko ortopeda.
Ogólnie liczy się dla niego tylko Kasa...
Szczerze nie polecam tego Doktora!

Swietny lekarz .Poprostu fachowiec w ortopedi!Polecam Swietny ortopeda! Polecam znawca w tej dzedzinie . Pomógł dużo osobom uniknąć operacji a tego my pacięci bardzo sie bojmy. 1

Swietny lekarz .Poprostu fachowiec w ortopedi!Polecam

Swietny ortopeda! Polecam znawca w tej dzedzinie .
Pomógł dużo osobom uniknąć operacji a tego my pacięci bardzo sie bojmy.

Dr BLADOWSKI jest bardzo dobrym lekarzem a nie cudotwórcą.Polecam- wdzięczna pacjentka.

Super lekarz, miałam spore problemy z kolanem, teraz dzięki temu lekarzowi wiem,ze zyję, pozdrawiam:)

Dwa kolana ,pełe endoprotezy kolan w 2007 i 2009r, wykonał wraz z zespołem, po mistrzowsku. Chodzę normalnie,skończyło się 10 lat koszmarnej udręki,chodzenia o lasce,kulach i na wózku. bn.o.

bn.o.