lekarz Andrzej Gorazd

2,4

Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze, doktor kompetentny, profesjonalnie podszedł do badania jako orzecznik PZU. Nie wiem jaki będzie efekt dla mnie, ale panu doktorowi nie mam nic do zarzucenia.

najgorszy konował jakiego mozna spotkać taki to tylko w zusie moż pracować bo gdzie indziej zagraża ludziom

W życiu nie widziałam takiego gabinetu lekarskiego. Niemiło, brudno. A w dodatku ten pseudolekarz mówi od rzeczy. Omijać szerokim kołem.

Stanowczo odradzam. Z całym szacunkiem ale ten Pan nie powinien pełnić funkcji lekarza. Opinie mojej choroby stwierdził uwaga.... za pomocą drewnianego kątomierza. Uznał że moje kolano jest zdrowe bo ma taki sam kąt zagięcia względem drugiego... Gdy usłyszał to profesjonalny lekarz śmiechu końca nie było widać... Mi natomiast do śmiechu nie było podczas wizyty bo sama ona jak i ten pseudolekarz była nieprzyjemna.

w gabinecie obraz nędzy i rozpaczy, smród i bród, pan doktor to 100 procentowa karykatura lekarza a dopełnieniem moich słów jest bród za paznokciami i dawno nie prany fartuch.