Chirurg Ogólny Kielce

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Myślałem, że w moim wieku (21 lat) do urologa się nie trafia, niestety jakiś czas temu pojawił się bardzo bolący problem , myślałem , że samo przejdzie, ale z każdym dniem było coraz gorzej, jak mnie już przycisnęło do granic wytrzymałości poleciałem na początku do jakis 2 lekarzy. Nie wspominam wizyt u nich dobrze, dostałem masę piguł , jak chyba każdy facet byłem mocno zestresowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy ...

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marta

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Muszę powiedzieć że mam 38 lat i jak , każdy z nas mam rodziców , siostry i kuzynów . I każdy z nas miał rózne choroby i powikłania z nimi związane . I pełną świadomością państwu powiem że , takiego lekarza jak P. Jacek Salwowski nie spotkałam w swoim życiu .Pełen ciepła i naprawdę profesjonalista w chirurgii.Naprawde zyciowy człowiek , bardzo mi pomógł i prowadził mnie do końca choroby , ...
Opinia dodana przez: Ira

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Robson

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

25-371 Kielce

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Nieroda

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)
Opinia dodana przez: Jas_to_ja

25-371 Kielce

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ogólni w Kielcach