Chirurg Ogólny Kielce

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Bolesław Rylski

Selmedic
Chęcińska 14a
Kielce

Zabieg ginekomasti ,totalna porażka, omijajcie szerokim łukiem tego typa. Duże dolegliwości bólowe, zdeformowane piersi jedna całkiem inna od drugiej, pełno zrostów ,wklęsły sutek ,porażka na całej lini.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Wojciech Korejba

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach.
Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i ...
Opinia dodana przez: Jola

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia. Perfekcyjnie, niezwykle sprawnie i bezboleśnie wykonał zabieg udrożnienia tętnicy szyjnej u mojej 86 letniej mamy. W czasie wizyty uprzejmy, rzeczowy, kompetentny.
Bardzo dziękujemy Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Jedyny w swoim rodzaju . Lekarz z powołania .
Fantastyczny specjalista . Poświęca czas zarówno na bezpłatna konsultacje jak i na wykonanie zabiegu.
Polecam !
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Muszę powiedzieć że mam 38 lat i jak , każdy z nas mam rodziców , siostry i kuzynów . I każdy z nas miał rózne choroby i powikłania z nimi związane . I pełną świadomością państwu powiem że , takiego lekarza jak P. Jacek Salwowski nie spotkałam w swoim życiu .Pełen ciepła i naprawdę profesjonalista w chirurgii.Naprawde zyciowy człowiek , bardzo mi pomógł i prowadził mnie do końca choroby , ...
Opinia dodana przez: Ira

lekarz Dariusz Klimer

Starodomaszowska 30 lok. 42
Kielce

Bardzo dobry lekarz ,wszystko wytłumaczy ,sympatyczny.Robiłam u pana doktora kilka zabiegów bardzo jestem zadowolona z leczenia oraz z kontaktu i tłumaczeni nt. moich dolegliwości .POLECAM.
Opinia dodana przez: teresa

Krystyna Sura

Gabinet lekarski

25-110 Kielce

Kuriozalna sytuacja, że ta osoba ma prawo do wykonywania zawodu. Nie powinna zbliżać się do pacjentów, a tym bardziej do dzieci na odległość 100 metrów. Arogancja, pycha i buta tej kobiety jest wprost nie do opisania. Syn wyszedł roztrzęsiony z gabinetu po tym jak nie chciała go zbadać i zrobiła nam karczemna awanturę. NFZ i Komisja Etyki Lekarskiej powinny się ta osobą zainteresować. SZCZERZE NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30
25-636 Kielce

Swego czasu grając w siatkówke bardzo często miałam wizyty u Pana Łukasza. Jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam doczynienia. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Czasem pozartuje. Z całego serca mogę polecić Pana Łukasza
Opinia dodana przez: Karolina

Chirurdzy ogólni w Kielcach