Chirurg Ogólny Kielce

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Myślałem, że w moim wieku (21 lat) do urologa się nie trafia, niestety jakiś czas temu pojawił się bardzo bolący problem , myślałem , że samo przejdzie, ale z każdym dniem było coraz gorzej, jak mnie już przycisnęło do granic wytrzymałości poleciałem na początku do jakis 2 lekarzy. Nie wspominam wizyt u nich dobrze, dostałem masę piguł , jak chyba każdy facet byłem mocno zestresowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy nie byłem u urologa, niestety wizyty były bardzo nie przyjemne, ekspresowe a te lekarstwa kompletnie nic nie dały! Poleciałem w tamtym tygodniu do dr Leksowskiego i jestem bardzo zadowolony! Po pierwsze i najważniejsze wszystko już jest ok, lekarz jak się okazało postawił trafną diagnozę, po dniu leczenia już widziałem zdecydowaną poprawę, po drugie bardzo miły, pogodny człowiek, z racji tego, że panikowałem zadawałem mnóstwo pytań, doktor swobodnie i na luzie pogadał ze mną z 15 minut, uspokoił mnie, co było dla mnie bardzo ważne przez cały okres trwania leczenia. Teraz czuję się znakomicie i jeszcze raz chciałbym Panu Doktorowi bardzo podziękować!! Pozdrawiam serdecznie

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Muszę powiedzieć że mam 38 lat i jak , każdy z nas mam rodziców , siostry i kuzynów . I każdy z nas miał rózne choroby i powikłania z nimi związane . I pełną świadomością państwu powiem że , takiego lekarza jak P. Jacek Salwowski nie spotkałam w swoim życiu .Pełen ciepła i naprawdę profesjonalista w chirurgii.Naprawde zyciowy człowiek , bardzo mi pomógł i prowadził mnie do końca choroby , a ponadto osiągalnie prywatnie , zawszwe gdy niepokojłam się bo wyglądały moje nogi trochę żle , dzwoniłam do pana doktora , nawet w niedzielę i ciepłym głosem mówić co mam robić i uspokajał że jak by cokolwiek się działo on jest pod telefonem i zawsze mam dzwonić . Kochani ilu lekarzy się tak zachowuje ?? Nie boję się powiedzieć ,że to cudowny człowiek jako LEKARZ , a także jako CZŁOWIEK ! Wszystkiego co najlepsze mu życzę !! I jest jeszcze jedno , nie robi tego jak inni dla pięniędzy . Miałam dwie operacje prywatnie bo NFZ musiałabym bardzo długo czekać , a stan mój na to mi nie pozwalał . Pan doktor każdą wizytę przygotowującą do operacji miałam bezpłatnie i po operacji także , zapłaciłam tylko za operacjie , przy kórej było 5 osobowy personel , któremu trzeba też zapłacić i śmiem twierdzić że ta suma , ktorą zapłaciłam nie była wygórowana , dzieląc to na cały personel , to panu doktorowi nie zawiele zostało . Polecam wam kochani pana doktora napewno się na nim nie zawiedziecie . ZAPEWNIAM . Z podziękowaniem pacjentka irena .

Opinia dodana przez: Ira irena.isma

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Robson

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Nieroda

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

ulica Matejki 7
25-111 Kielce

Bardzo dobry specjalista od 20lat próbowałam leczyć sie i nikt nie po kierował mnie jak Pan doktor .polecam

Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ogólni w mieście Kielce