lekarz Przemysław Ciepiela

Lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Zajmuje się pacjentem z pełnym zaangażowaniem, a przy tym traktuje go z pełnym szacunkiem i wyrozumiałością. Z całego serca pragnę podziękować za udaną operację, dzięki której dostałem szansę wyzdrowienia. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie i wsparcie. Życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent z Sandomierza.

Z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent z Sandomierza.

Przemiły i fachowy lekarz! Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania. Najlepszy i najsympatyczniejszy lekarz jakiego znam.Ma wiedzę, doświadczenie i podejście do pacjenta.Polecam z calego serca Pana Doktora. Profesjonalista w każdym calu. Bardzo rzadko zdarza sie żeby lekarz tak dbał o swojego pacjenta.