Chirurg Onkolog Kielce

dr n. med. Artur Pabis

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Najwspanialszy lekarz na świecie sympatyczny miły uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy lekarz z powolania

lekarz Bogusław Lewandowski

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

Z czystym sumieniem polecam dr. Lewandowskiego! Fachowość, profesjonalizm i dobro pacjenta!
www.chirurg-lewandowski.eu

www.chirurg-lewandowski.eu

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir Trepka

Piramowicza Grzegorza 25
25-617 Kielce

Takiego lekarza jak Pan Slawomir Trepka nigdy jeszcze nie spotkalam. Pacjent jest dla niego zawsze na PIERWSZYM miejscu. Potrafi rozmawiac z chorym merytorycznie dajac poczucie bezpieczenstwa. Mam wielkie szczescie ze w mojej chorobie spotkalam Pana doktora- czlowieka o pieknym wnetrzu. To dla mnie zaszczyt. Dziekuje Panie doktorze.

lek. med. Wojciech Korejba

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach.
Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i wszystkiego najlepszego życzę;)

Opinia dodana przez: Jola

ŚCO Kielce

Kielce

Polecam jako dobrego fachowca i uprzejmego człowieka, który przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów i potrafi doradzić co zrobić w różnych przypadkach!!!

Opinia dodana przez: Domi

dr n. med. Włodzimierz Karcz

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pacjent czuje profesjonalną i indywidualną opiekę medyczną; mimo ogromnej liczby chorych nie jest jednym z wielu. Rzeczowo jest informowany o przebiegu leczenia oraz podejmowanych krokach w atmosferze spokoju oraz życzliwości.

Opinia dodana przez: Jacek

Lekarz godny polecenia,uprzejmy,zaangażowany w chorobę pacjenta.Przyszłam ze skierowaniem na operację od innego lekarza przyjął mnie na oddział i zoperował a przede wszystkim był na dyżurze 24godz. po mojej operacji i zaglądał do mnie co chwilę.Chciałam nadmienić,że termin operacji przez telefon zmieniałam,a profesor powiedział,żebym sobie dogodny wybrała.To był pierwszy i jedyny lekarz tak miły i z powołania jakiego spotkałam w swoim życiu.Obawiam się ,że takiego już nie spotkam,po tym co się słyszy.Z całym sercem polecam prof.Głuszka.

Opinia dodana przez: kRÓL

lekarz Józef Starzewski