dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

dr. Andrzej Gracz jest nie tylko Wspaniałym Ordynatorem ale też niezwykle ciepłym, życzliwym , i cierpliwym lekarzem . Zespół który stworzył składa się z wyjątkowo kompetentnych i wzbudzających zaufanie lekarzy . Wiem że gdybym nie trafił do dr. Gracza , dzisiaj by mnie nie było , chirurdzy ze szpitala przez 3,5 mc. nie byli w stanie postawić diagnozy .dr. Graczowi i jego zespołowi zajęło to 2 DNI. Panie doktorze bardzo dziękuję za wszystko, życzę Panu dużo zdrowia , aby mógł pan jak najdłużej służyć swoją wiedzą , mądrością by ratować życie innym

Poprawny w nadmiarze optymista, z humorem, werwą i kompetencjami wartymi wykorzystania w najlepszych szpitalach na świecie. Kapitalny człowiek, bez kompleksu "lekarza" -dla pacjenta z sercem i duszą na dłoni. Nie znam lepszego doktora i zarazem człowieka. Czy on ma życie prywatne? Mam wątpliwości - nigdy nie odmówił mi pomocy i całej mojej rodzinie. Pozdrawiam i życzę zdrowia i 200 lat. Mojemu ojcu lat 92 pomocy w każdym razie nie odmówił i uznał jego zaniedbania jako coś normalnego, "do zrobienia". Chwała mu za to.

Super lekarz Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię. Ten lekarz jest: godny polecenia ponieważ pacjent jest dla niego najważniejszy. Życze mu jak najdłuższych lat życia

Super lekarz
Daje mu w karzdej dziedzinie po pięć punktów. Operował i leczył moją mamusię.

Wspaniały lekarz i człowiek, wytłumaczy - niezwykle cierpliwy właśnie obchodziłam 5 rocznicę - dziękuję Panie Doktorze za nowe życie

lekarz z powołania,będąc pod jego opieką łatwiej walczyć z chorobą.pacjent jest dla niego najważniejszy.

Jestem pacjentką dr Gracza od pięciu lat,co jakiś czas odwiedzam oddział chirurgii onkologicznej w charakterze pacjentki,bo co jakiś czas muszę mieć coś z operowane.Wspaniały lekarz i człowiek,wiem że mogę do niego zwrócić się z każdym zdrowotnym problemem. Dziękuję,dziękuję Doktorze za życie.Polecam w 100%.Ewa

Pan dr. Andrzej Gracz operował mnie m-ce wrześniu,na oddziale chir.-onkol. w HCP Poznań którego jest ordynatorem, zaskoczyło mnie wszystko tam cała logistyka tego oddziału,kompleksowa opieka psychologa,dietetyka,rehabilitanta. spokoju zrozumienie całego personelu pielęgniarskiego i pomocniczego.Ten oddział to wizytówka dr.Andrzeja Gracza to on stworzył tam wzorzec dla Polski .Oceniam ten oddział przez pryzmat zachodnich klinik dziękujemy w imieniu jego pacjentek życzymy powodzenia.

Ten lekarz operował moją mame-dał jej szanse na drugie życie poniewaz nowotwór był już zaawansowany przeprowadził resekcje żoładka i dzięki temu mama żyje juz 10 lat.To długo jak na taką chorobe.Wspaniały Lekarz .Dziękuje E.Wróbel z Konina.

Rewelacyjny szpital, rewelacyjny lekarz, opieka w stu procentach rewelacyjna;) Właściwi ludzie na właściwym miejscu. We wrześniu miałam tam przeprowadzony zabieg usunięcia guza z piersi... Nie wybrałabym innego szpitala w razie jakichś innych problemów onkologicznych. Są po prostu rewelacyjni, cały zespół. Dziękuję za świetną opiekę medyczną i udzielone wsparcie psychiczne po operacji. W stu procentach polecam!!! ;)

Rewelacyjny szpital, rewelacyjny lekarz, opieka w stu procentach rewelacyjna;)
Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
We wrześniu miałam tam przeprowadzony zabieg usunięcia guza z piersi...
Nie wybrałabym innego szpitala w razie jakichś innych problemów onkologicznych.
Są po prostu rewelacyjni, cały zespół.
W stu procentach polecam!!! ;)

Świetny chirurg, dobry człowiek..... Uratował mi życie..... Dzięki bardzo poważnej operacji, którą mi wykonał żyję i nie trzeba było amputować mi nóg.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15