dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

Świetny chirurg, dobry człowiek..... Uratował mi życie..... Dzięki bardzo poważnej operacji, którą mi wykonał żyję i nie trzeba było amputować mi nóg.

Ten lekarz operował moją mame-dał jej szanse na drugie życie poniewaz nowotwór był już zaawansowany przeprowadził resekcje żoładka i dzięki temu mama żyje juz 10 lat.To długo jak na taką chorobe.Wspaniały Lekarz .Dziękuje E.Wróbel z Konina.

Pan Doktor to wspaniały człowiek, a oddział jaki stworzył w Szpitalu HCP Poznań jest wyjątkowy jak Jego szef -dziękuję Doktorze za ŻYCIE Ewa

Operował mnie na raka piersi. Nie miałam dobrych wyników.Od operacji minęło już 7 lat...dziękuje DOKTORZE...

lekarz o wysokiej kulturze osobistej,znakomity fachowiec,a zarazem skromny człowiek.moim zdaniem sercem oddany swoim pacjentom

Pan dr. Andrzej Gracz operował mnie m-ce wrześniu,na oddziale chir.-onkol. w HCP Poznań którego jest ordynatorem, zaskoczyło mnie wszystko tam cała logistyka tego oddziału,kompleksowa opieka psychologa,dietetyka,rehabilitanta. spokoju zrozumienie całego personelu pielęgniarskiego i pomocniczego.Ten oddział to wizytówka dr.Andrzeja Gracza to on stworzył tam wzorzec dla Polski .Oceniam ten oddział przez pryzmat zachodnich klinik dziękujemy w imieniu jego pacjentek życzymy powodzenia.

Rewelacyjny szpital, rewelacyjny lekarz, opieka w stu procentach rewelacyjna;) Właściwi ludzie na właściwym miejscu. We wrześniu miałam tam przeprowadzony zabieg usunięcia guza z piersi... Nie wybrałabym innego szpitala w razie jakichś innych problemów onkologicznych. Są po prostu rewelacyjni, cały zespół. Dziękuję za świetną opiekę medyczną i udzielone wsparcie psychiczne po operacji. W stu procentach polecam!!! ;)

Rewelacyjny szpital, rewelacyjny lekarz, opieka w stu procentach rewelacyjna;)
Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
We wrześniu miałam tam przeprowadzony zabieg usunięcia guza z piersi...
Nie wybrałabym innego szpitala w razie jakichś innych problemów onkologicznych.
Są po prostu rewelacyjni, cały zespół.
W stu procentach polecam!!! ;)

Wspaniały czlowiek i lekarz, jako ordynator sprawdza się w 100%!!! Prowadzi świetnie odział, Panie Pielęgniarki bardzo młe, zespół bardzo kompetentny. Jaki szef taki zespół ;) pozdrawiam Maria

pozdrawiam Maria

Zostałam zoperowana przez Pana Doktora,operacja udana,doktor kompetentny,rzeczowy,cierpliwy,usmiechnięty zawsze służy pomocą,budzący zaufanie ,opieka szpitalna rewelacyjna POLECAM Jolanta

Zostałam zoperowana przez doktora , operacja udana jeśli chodzi o szpital i opieke rewelacyjne jednak za mało wyjaśnień odnosnie operacji uważam że po operacji lekarz sam opwinien przyjść i powiedzieć co zostało ,, zrobione '' w moim przypadku takiej rozmowy nie było ani przed ani po operacji .Wszystko co dostałam to wypis . Mimo wszystko zadowolona i polecam