dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

Moja mamcia byla u Dr.Gracza operowana w grudniu tego roku.Lekarz bardzo kompetentny,na pierwszy rzut oka troszke zdystansowany do ludzi,po dluższej rozmowie przyjemny,rzeczowy,cierpliwy.Czlowiek o szalenie duzej wiedzy.Siedząc u niego w gabinecie godzine wytlumaczyl na spokojnie stan przed oraz juz pozniej po operacji,czego mozna oczekiwac jak dalej prowadzic trzeba taką osobę. Nie chcialabym sie z nim nigdy wiecej spotkac w sutuacji jaką mialysmy(ratowania ludzkiego zycia najblizszej mi osobie) ale w razie W jedyny ktoremu zaufalismy,kazde konsultacje u niego. Polecam! Natalia

Polecam!
Natalia

Wspaniały człowiek poprostu lekarz z powołania.Zawsze uśmiechnięty i służący pomocą.Polecam go wszystkim. Dwa miesiące temu miałam operację i dziś czuję się dobrze.

Znakomity Lekarz, wspaniały i miły Człowiek...budzący zaufanie. Dużo Jemu zawdzięczam. Polecam!

Znakomity Lekarz, wspaniały i miły Człowiek...budzący zaufanie.
Dużo Jemu zawdzięczam. Polecam!

Bardzo kompetentny i fachowy,jako lekarz i jako szef oddziału chirurgii onkologicznej CM H.Cegielskiego. Dużo mu zawdzięczam, życie i zdrowie...

Najlepszy lekarz jakiego znam, konkretny, kompetentny. Uratował mojej mamie życie. Poleciłabym bez zastanowienia.

Jest lekarzem z powołania kompetentny w swojej dziedzinie spełnił moje oczekiwania polecam tego lekarza bo warto mu powierzyć swoje zdrowie :-)

Bardzo kompetentny a przy tym miły i wzbudzający zaufanie.Leżałam właśnie ( w lutym 2010) i byłam operowana na oddziale prowadzonym przez Pana doktora.Wszystkim polecam.Hanna

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Dawno u Niego nie byłam ale przez kilka lat bywałam często.Operował mnie i opiekował się po operacji.Co ważne jak nie potrzeba nie naciąga na wizyty.Jest konkretny i wie czym się zajmuje.

Znakomity lekarz i człowiek, mozna zawsze na nim polegac,budzący zaufanie,uratował mi życie,polecam go całym sercem.

znakomity,kompetentny lekarz,budzacy ogromne zaufanie

znakomity,kompetentny lekarz,budzacy ogromne zaufanie