lekarz Andrzej Gruszka

Laryngolog

2,4
2,5
2,4

Ewidentna chęć zbicia kasy. 3 wizyty i struganie głupa nt. zaniku nerwu słuchowego, zlecenie w tym samym miejscu badań słuchowych 2 razy. Wyniki wzorowe, ale zanik nerwu itd. Przepisywanie masy betasercu i innych leków nie wiadomo po co (łączne koszty około 300 zł oraz reemisja nerwicy przez zmartwienia o słuch) . Będąc przy okazji u lekarza rodzinnego okazało się, że to ... najzwyczajny czop woskowy. Wizyty prywatne były 1,5 roku temu. Takich lekarzy należy dyscyplinarnie zwalniać, jeszcze tylko nerwy zszarpał.

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Nie zawiedziecie się.

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Nie zawiedziecie się.

Zgadzam się w powyższymi opiniami. Lekarz nieuprzejmy, krzyczy na pacjenta i cały czas klepie w klawiaturę. Nie rozmawia z pacjentem, nic nie tłumaczy i nie słucha go, nie robi wywiadu w celu dotarcia do źródeł choroby. Zaczął leczenie od najwyższej dawki leku. Generalnie - traktuje pacjenta przedmiotowo. Absolutnie odradzam.Oprócz kosztu wizyty, badanie dodatkowe 68 zł i leki - ponad 500 zł miesięcznie.

Uratował mi słuch . Każdy inny stawiał na mnie kreskę, jemu się udało.

Uratował mi słuch . Każdy inny stawiał na mnie kreskę, jemu się udało.

Zgadzam się z poprzednim wpisem to co ten pan( jakoś nie przechodzi mi, żę to lekarz) wyprawia to prawdziwa kpina, żałuje że do niego trafiłam szkoda pieniędzy i czasu, a przede wsztstkim zdrowia.

nigdy w zyciu do tego lekarza!!!postawil mi bledna diagnoze,przez co trafil bym na operacje,najgorszy lekarz z jakim sie spotkalem