Za mała skala oceny,ponieważ ten człowiek zasługuje na co najmniej 10 punktów we wszystkim!Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero strachu, zero skrępowania a tylko maksymalny komfort! Ostatnio byłam na wizycie u innego profesora, który współpracuje z dr Andrzejem, z 60 minut wizyty przez 40 minut słuchałam peany wygłaszane o dr Haścu :) Nie na darmo ten profesor wypowiedział się o pracy innego lekarza IK w kontekście dr Andrzeja Haśca.cyt " Tak to prawda, dr D... jest taki ale jeszcze się przy Andrzejku wyrobi, będzie go obserwował i sam będzie chciał taki być "
Dr Hasiec, to człowiek jakich mało i stanowczo za mało w polskich szpitalach. Wielu znanych lekarzy powinno brać z niego przykład, bo gdyby każdy lekarz był jak on leżenie w szpitalu byłoby przyjemnością.
Mogę tak słodzić przez cały dzień i wszystko co bym napisała pozytywnego o dr Haścu byłoby prawdą, dlatego na zakończenie napiszę tylko tyle: Dr Andrzej to prawdziwy lekarz z powołaniem :). Jest w nim coś co łagodzi stres a samym uśmiechem postawi na nogi każdego pacjenta :) Gratuluję mu i życzę ogromnych sukcesów i szczęścia na nowej drodze życia !
Pacjentka.

Doktór Andrzej Hasiec wykonywał u mnie badanie elektrofizjologiczne równo rok temu i jedyne czego żałuję to to, że nie był moim lekarzem prowadzącym. Sprawił, że całe badanie zleciało w moment, bez stresu i skrępowania. Jest wspaniałym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem. Bardzo go szanuję za wiedzę którą nabył i potrafi wykorzystać oraz za ludzkie podejście do chorego. Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze lekarza, który byłby tak oddany pacjentowi. Teraz znów czekam na ablację i tak jak kiedyś doktorowi napisałam, choćby się paliło to on przeprowadzi zabieg :) Gdybym mieszkała ...

Gdybym mieszkała blisko Warszawy na pewno wybrałabym dr Andrzeja na lekarza mojego i całej mojej rodziny do czwartego pokolenia! Polecam wszystkim z zaburzeniami rytmu!
Pozdrawiam Pana Doktora :)
Małgorzata Pietraszuk

Dr Hasiec był moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w Instytucie Kardiologii. Wysoko oceniam jego wiedzę i podejście do pacjenta. Jest cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia, w sposób wyważony informuje o ewentualnych powikłaniach. Cechuje Go bardzo duża kultura osobista. Dziękuję za opiekę Doktorze!!!

Dziękuję za opiekę Doktorze!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46