dr Andrzej Hasiec

Kardiolog

Pierwsza wizyta u pana doktora. Przesympatyczny, konkretny i rzetelny lekarz. Po raz pierwszy od wielu lat spotkałem kardiologa, który pyta o sprawy pozornie niezwiązane z sercem: układ trawienny, ogólny stan narządów wewnętrznych, niekardiologiczne choroby w najbliżej rodzine. To jest holistyczne podejście jakie powinien mieć każdy lekarz! Mnóstwo poświęconego czasu, dokładne zapoznanie się z poprzednimi wynikami i materiałami, szczegółowe wyjaśnienie wszystkich medycznych niuansów, wybranie najlepszej drogi dalszego postępowania. Podczas całej wizyty miałem poczucie, że rozmawiam z lekarzem kompetentnym, zainteresowanym i głęboko analizującym.

Pierwsza wizyta u pana doktora. Przesympatyczny, konkretny i rzetelny lekarz.
To jest holistyczne podejście jakie powinien mieć każdy lekarz!
Mnóstwo poświęconego czasu, dokładne zapoznanie się z poprzednimi wynikami

Witam serdecznie. Trudno o tak wspaniałym człowieku nie napisać opinii. Pan dr. przeprowadził u mnie krioablację z powodu migotania z którym męczyłam się 10 lat. Profesjonalista jakich mało i z tak ogromną empatią , że pacjent czuje się bardzo bezpiecznie.Podczas zabiegu krok po kroku informuje co się będzie działo.Poziom komunikacji z pacjentem na 6+. Atmosferę jaką stwarza wraz z zespołem na sali operacyjnej jest tak fantastyczna, że przerosła moje wyobrażenie. Takich lekarzy nam potrzeba. To specjalista lekarz z powołania. Pacjent czuje się najważniejszy bez względu ile ma lat, każdy traktowany ...

Witam serdecznie.
Trudno o tak wspaniałym człowieku nie napisać opinii.
Pan dr. przeprowadził u mnie krioablację z powodu migotania z którym
męczyłam się 10 lat.
Profesjonalista jakich mało i z tak ogromną empatią , że pacjent czuje się
Takich lekarzy nam potrzeba. To specjalista lekarz z powołania. Pacjent czuje się najważniejszy bez względu ile ma lat, każdy traktowany jest z szacunkiem.Pan dr. ma w sobie coś co łagodzi stres.
Wielkie gratulacje i podziękowania
Zyczę sukcesów i niech nigdy nie zmienia Pan podejścia do pacjenta.
Pozdrawiam - zadowolona pacjentka Bogumiła

Dzień dobry. Jak mamy tak dobrych lekarzy to nie można nie napisać opinii. CUDOWNY LEKARZ. Dwa dni temu Pan dr.A.Hasiec przeprowadził u mnie krioablację serca z powodu migotania z ktorym męczłam się

Dzień dobry.
Jak mamy tak dobrych lekarzy to nie można nie napisać opinii.
CUDOWNY LEKARZ.

Doktór Andrzej Hasiec wykonywał u mnie badanie elektrofizjologiczne równo rok temu i jedyne czego żałuję to to, że nie był moim lekarzem prowadzącym. Sprawił, że całe badanie zleciało w moment, bez stresu i skrępowania. Jest wspaniałym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem. Bardzo go szanuję za wiedzę którą nabył i potrafi wykorzystać oraz za ludzkie podejście do chorego. Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze lekarza, który byłby tak oddany pacjentowi. Teraz znów czekam na ablację i tak jak kiedyś doktorowi napisałam, choćby się paliło to on przeprowadzi zabieg :) Gdybym mieszkała ...

Gdybym mieszkała blisko Warszawy na pewno wybrałabym dr Andrzeja na lekarza mojego i całej mojej rodziny do czwartego pokolenia! Polecam wszystkim z zaburzeniami rytmu!
Pozdrawiam Pana Doktora :)
Małgorzata Pietraszuk

Dr Hasiec był moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w Instytucie Kardiologii. Wysoko oceniam jego wiedzę i podejście do pacjenta. Jest cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia, w sposób wyważony informuje o ewentualnych powikłaniach. Cechuje Go bardzo duża kultura osobista. Dziękuję za opiekę Doktorze!!!

Dziękuję za opiekę Doktorze!!!

Za mała skala oceny,ponieważ ten człowiek zasługuje na co najmniej 10 punktów we wszystkim!Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero strachu, zero skrępowania a tylko maksymalny komfort! Ostatnio byłam na wizycie u innego profesora, który współpracuje z dr Andrzejem, z 60 minut wizyty przez 40 minut słuchałam peany wygłaszane o dr Haścu :) Nie na darmo ten profesor wypowiedział się o pracy innego lekarza IK w kontekście dr Andrzeja Haśca.cyt " Tak to prawda, dr D... jest taki ale jeszcze się przy Andrzejku wyrobi, będzie go obserwował i sam będzie chciał taki być "
Dr Hasiec, to człowiek jakich mało i stanowczo za mało w polskich szpitalach. Wielu znanych lekarzy powinno brać z niego przykład, bo gdyby każdy lekarz był jak on leżenie w szpitalu byłoby przyjemnością.
Mogę tak słodzić przez cały dzień i wszystko co bym napisała pozytywnego o dr Haścu byłoby prawdą, dlatego na zakończenie napiszę tylko tyle: Dr Andrzej to prawdziwy lekarz z powołaniem :). Jest w nim coś co łagodzi stres a samym uśmiechem postawi na nogi każdego pacjenta :) Gratuluję mu i życzę ogromnych sukcesów i szczęścia na nowej drodze życia !
Pacjentka.