dr n. med. Andrzej Hnatyszyn

Gastroenterolog, Internista

2,4
2,4
2,6

Bardzo dobry specjalista. W trakcie rozmowy widać, że jest bardzo rzeczowy i pewny swoich decyzji. Może nie jest specjalnie kontaktowy, ale pomógł mi w wyleczeniu dolegliwości a to najwazniejsze. Czytając niektóre komentarze na prawdę nie wiem czy byliśmy u tego samego lekarza. Pozdrawiam

Absolutnie nie polecam lekarza. Miałam badanie kolonoskopii w ramach NFZ, przeprowadził badanie bardzo boleśnie, chyba się bardzo śpieszył bo miał dużo ludzi. Nie dostałam znieczulenia chociaż prosiłam. Wykrył nie usunął mi polipa w jelicie , gdzie powinien. Muszę ponownie iść na badaniez zabiegiem kolonoskopii i przejść ten straszny ból i upokorzenie. Skorzystam z innej usługi medycznej

Spóźniłam się minutę na umówioną wizytę w ramach NFZ, na którą czekałam około miesiąca i nie zostałam już przyjeta przez Pana doktora.

Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Troskliwy o pacjenta. Szeroko wyjaśnia problem zdrowotny, proponowane badania i leczenie.

Pan doktor nie spełnił moich oczekiwań w najmniejszym stopniu zaznaczyć jednak trzeba, ze zostałam przyjeta w ramach NFZ na ul.Winiowej w Zielonej Górze. Lekarz zadał jedno pytanie(przy pierwszej wizycie) na wstępie, co mi dolega a natępnie przypisał leki i skierował na gastroskopię wypisując bez słowa receptę na jakieś leki. Gdy po 3 miesiącach(czas oczekiwania na kolejną wizytę) wróciłam z badaniem oburzył się, że badania nie wykonałam tu na miejscu(ignorując fakt, że to wiązało by sie z dłuższym oczekiwaniem). Pobieżnie mnie zbadał o nic więcej nie zapytał i odprawił z kolejną receptą nie pytając nawet czy nadal przyjmuje wczesniej zapisane leki... Gdyby nie pytanie z mojej strony przyjmowała bym różne leki o takim samym działaniu jednocześnie. Mimo dalszych pytań zostałam zignorowana i ponownie obarczona odpowiedzialnością jakoby badanie nie zostało wykonane wg.jego zaleceń. Jestem zdruzgotana podejściem do pacjenta oraz brakiem kompetencji i rozkojażeniem pana Hnatyszyna.Dodam, że zrezygnowałam z dlaszego leczenia u tego specjalisty a mój wniosek o wydanie dokumentów z przebiegu leczenia przez pana doktora odrzucony. Jakie informacje w dokumentach zamieścił,że nie udostepnił ich mi i innemu gastrologowi?