dr n. med. Andrzej Janiak

Bardzo zły lekarz! Krzyczy na pacjenta, niczego nie objaśnia, nie ma czasu dla pacjenta. Blokada lub operacja - tego się dowiedziałam o swojej chorobie. Masakra!!!

Osoba niegodna być lekarzem, aż tak drwi się z pacjentów?, weszłam do gabinetu jako pacjent, kobieta, wyszłam poniżona ze łzami w oczach. To smutne co ludzie chorzy muszą przechodzić. Wystarczy być człowiekiem. Nie polecam.

Wszystkie wymienione negatywne opinie popieram w 100% Lekarz ten nie powinien leczyć bo jedyne co ma do zaproponowania to blokady Masakra!!!

Pan blokada.Lekarz słaby.nie powiadamia pacjęta o stanie jego zdrowia,niekomunikatywny,oschły,brak empatii.Dobry jest tylko o przepisywaniu blokad na każde schorzenie,nie informują pacjęta o ich szkodliwości.Nie wiem po co przychodzi do pracy?

Nie polecam brak kompetencja poziom hard. Brak empatii, pretensje chyba że w ogóle jakimś pacjentem trzeba się zająć. Pan doktor nie potrafi nawet wystawić zwolnienia lekarskiego. Zła osoba na złym miejscu. Jak najmniej takich lekarzy. Nie sądzę by Pan doktor był wstanie wyleczyć kogokolwiek.

Bardzo zły lekarz. Nieuprzejmy, niekomunikatywny. Zostałam potraktowana z góry i przedmiotowa, nie raczył poinformować mnie o diagnozie i sposobach leczenia. Gdybym mogła , w opinii w większości kategorii wpisałabym "O". Porażka !