dr n. med. Andrzej Kamiński

Dermatolog, Wenerolog

Cierpliwie wyjasnil nature problemu i zalecil leczenie, ktore poki co wydaje sie byc skuteczne. Polecam

Czuję się w pełni zadowolony po wizycie. Dolegliwość ustąpiła, wiedza pozostała. Szczerze Polecam tego Specjalistę.

Pierwszy raz byłem u Pana doktora z 8 lat temu. W wyniku przebytej ciężkiej anginy dostałem wówczas bardzo ciężkich powikłań reumatologiczno-skórnych. Byłem przerażony bo dostałem skierowanie do szpitala na leczenie. Żadnemu lekarzowi nie chciało się mnie leczyć domowo bo lek na tą przypadłość podają tylko w szpitalach i na import bezpośredni za pośrednictwem Ministerstwa Zdrowia. Doktor błyskawicznie zdiagnozował przypadłość i skutecznie mnie wyleczył. To jest bardzo doświadczony lekarz bo pracował w instytucie i z tego co wiem również ma doświadczenie dydaktyczne. To doskonały specjalista.

Podejscie do pacjenta jak za PRL. O wszystko musialem sie dopytywac sam, wyciagac informacje od pana Doktora. Poza tym zostały mi udzielone nieprawidłowe informacje!! ( pytalem jakie choroby veneryczne moga byc przenoszone drogą inną niz płuciawą ) Kasa wydana w błoto - Lekarz nie u mnie rzadnego zaufania.

Poza tym zostały mi udzielone nieprawidłowe informacje!!
Kasa wydana w błoto - Lekarz nie u mnie rzadnego zaufania.

Pan doktor do tak delikatnego tematu jak choroba weneryczna podchodzi bardzo delikatnie i nie pozwala zeby sie czuc zawstydzonym. To ze sie wybralem na wizyte do p.dr.Kaminskiego za namowa kolegi, ktory polecil mi konsultacje u wenerologa. Zadzwonilem i pan doktor dostosowal wizyte do mojego wolnego czasu. Wyszedlem bardzo zadowolony, a temat TABU jakimi sa choroby przenoszone w drodze przyjemnych spotkan.... Nasz zaufany doktor wyleczyl, podszedl bardzo profesjonalnie, wytlumaczyl dokladnie jak mozna zapobiec w przyszlosci ponownych/podobnych niechcianych chorob. Polecam!!!

POLECAM!!! Leczyłem u niego kiłe i kilka innych spraw. Generalnie kompleksowo anonimowo miło profesjonalnie i z kulturą. Naprawde bardzo polecam! Prawie zawsze dostępny!Ma mały gabinecik ale co mnie obchodzi jaki to gabinecik - dyskretnie i przyjemnie! Miałem też problem gdzie polecano mi drogie zabiegi usunięcia narośla - Pan doktor zamroził mi to miejsce jakimś płynem i usunął na miejscu i do dzisiaj wszystko gra! Naprawde polecam go z całego serca!!!

Starszy Pan doktor, z dużym doświadczeniem. Poszedłem ze wstydliwym problem i Pan doktor mi pomógł. Polecam szczególnie wszystkim w przypadku chorób wenerycznych - doktor sam bada próbki pod mikroskopem, co pomaga mu od razu postawić trafną diagnozę bez konieczności wykonywania testów. Jednorazowa dawka leku i mój problem został zażegnany. Widzę, że Pan doktor jest bardzo tolerancyjny, więc nie musicie się niczego wstydzić, tylko mówcie jak było, a na pewno Wam pomoże.