prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba

Dermatolog

Nie polecam jego jak i jego personel. Po usunięciu brodawki zostaje bruzda i 35% brodawki. A mówił że nie będzie śladu!!!! I on jest konsultantem krajowym. Śmiech!!! Chyba nikt nie chciał zostać, to on chętnie. Cham!!!

Brak zrozumienia i wrażliwości dla pacjenta. Profesor zachował się chamsko a przy tym wykazał całkowity brak zainteresowania schorzeniami. Leki ogólnie dostępne w aptece to ja mogę sobie kupić bez wizyty u takiego ''profesjonalisty'' Pacjent oczekuje od lekarza pomocy a nie oceny i postawy ''5 minut i do widzenia'' Granda! i to za ciężkie pieniądze..

Ten człowiek nie powinien leczyć! Traktował mnie jak jakiegoś idiotę którego trzeba jak najszybciej się pozbyć. Jestem przerażony tym jak Pan wielki Profesor mnie potraktował. Przyszedłem do niego z trądzikiem i kiedy powiedziałem mu że już raz brałem leki które mi przepisał to się na mnie wydarł! Całe to przedstawienie i zażenowanie którego doświadczyłem odbyło się w prywatnej klinice za moje pieniądze! Nie do pomyślenia!

Ja byłam na wizycie prywatnej a teraz wybieram się na zabieg do prof. Kaszuby i mam pytanie: ile kosztuje zabieg usunięcia brodawki? Ktoś może był i usuwał? Bo jak dzwoniłam się umówić to Pani w recepcji powiedziała mi, że tyle ile było uzgodnione z prof. a nie przypominam sobie żebym coś uzgadniała. Dodam, że w cenniku pisze 150 - 200 zł. Więcej chyba nie zapłace, prawda? Pozdrawiam:)

Pozdrawiam:)

Lekarz godny polecenia! Wzbudza zaufanie. Po wielu latach borykania się z trądzikiem dzięki profesorowi zostałam wyleczona.

Znakomity lekarz wyleczył moje dziecko z trądziku niemowlęcego i nie ma śladu po chorobie a leczenie trwało pół roku.naprawdę znakomity lekarz polecam!!!!

Szczerze odradzam wizytę u Pana „profesora”. Brak podejścia do pacjenta, nie sympatyczny, robiący łaskę, że się do niego przyszło. Wizyta trwa nie całe 5 minut za „jedyne” 140 zł. Zmiany chorobowe ogląda za biurka, nie zbliżając się do pacjenta, żeby przypadkiem się nie zarazić. Nie mówiąc już o tym, że przepisał mi tetracykline i cynk na jednej recepcie, a w żadnym wypadku nie wolno tego łączyć, szkoda że Pan „profesor” tego nie wie. Jedyne co posiada to znane nazwisko. Naprawdę odradzam!!! Jest wielu lekarzy z powołaniem Pan Kaszuba na pewno do nich nie należy.

Bzdury gadacie...lekarz to nie czarodziej...do każdej choroby trzeba cierpliwości....moj problem został wyleczony w 8 miesięcy do 0....jestem usatysfakcjonowany w 100% jeżeli ktos mowi ze ten Pan jest niekompetentny...to po poprostu jest chyba niepoważnym człowiekiem!!

witam niewiem czemu ludzie wypisują takie bzdury rozumie ze choroba potrafi odebrać logiczne myślenie jak sie szuka ratunku prof. kaszuba jest tylko lekarzem a nie cudotwórcą jak co niektórzy myślą i sie spodziewają to doskonały specjalista leczy mnie już tyle lat że niepamiętam ile i nigdy mnie niezawiódł dzięki niemu żyje już tyle lat z chorobą która przestala byc uciążliwa choc jest niewyleczalna jak ktoś trafi w jago ręce to będzie pod dobrą opieką zaznaczam nigdy niebyłam u prof.na prywatnej wizycie niebylo takiej potrzeby porostu pomaga bo taki jest polecam jako lekarza

Dziwią mnie negatywne opinie,bo tylko ten lekarz poważnie potraktował moja chorobe i chciał mnie wyleczyć.Bdury piszecie.