lekarz Andrzej Kierznowski

Wspaniały ginekolog,gdy leŻałam w szpitalu był tak samo miły i uprzejmy jak w prywatnym gabinecie. Polecam!!!

Praktycznie - od 20 lat jestem pacjentką dr Kierznowskiego i naprawdę nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do praktyk prowadzonych przez dr Kierznowskiego.

dr. Kierznowski prowadził moją ciąże, uczulam się pod jego opieką bardzo bezpiecznie. z następną ciąża zgłoszę się do niego! a w szpitalu jako jedyny lekarz na obchodzie obejrzał ranę. mojego porodu niestety nie odbierał ale odebrał poród mojej szpitalnej współlokatorki, potem powiedziała że bardzo jej pomógł, ulżył jej odpowiednio nogi i uspokoił. powiedziała mi potem "ten twój lekarz to anioł". miło bo ona nie była jego pacjatką wcześniej. nawet nie była z Kołobrzegu.

:) budzi zaufanie, kompetentny, doradza jestem zadowolona z jego "usług " i podejscia do pacjenta

:) budzi zaufanie, kompetentny, doradza
jestem zadowolona z jego "usług " i podejscia do pacjenta

Bradzop dobry lekarz, wytłumaczy wszystko, jest uprzejmy i solidnie podchodzi do pacjentek.Polecam

bylam pacjentka dr Kierznowskiego. mialam silne bole brzucha i krwawilam (wtedy mialam 56 lat). pan doktor stwierdzil, ze mam endometrium i gdyby sie pojawily znowu bole lub krwawienie mam przyjsc.minelo pol roku pojawily sie bole i krwawienie. poszlam ponownie do gabinetu doktora. po badaniu stwierdzil, ze musze pojsc do szpitala aby pobrali wycinek i wyslali do badania. okazalo sie, ze mam raka. podczas wizyt pan doktor nie widzial zmian rakowych. byl w szpitalu gdy odbieralam wynik i powiedzial zebym przyszla do gabinetu do niego po skierowanie do szpitala. zbadal mnie ponownie i wdety juz widzial zmiany nowotworowe. skasowal mnie jeszcze za wizyte. nie pamietam juz ile placilam za wizyty u niego. w szpitalu unikal mnie. operacja polegala na usunieciu macicy, jajnikow i wezlow chlonnych. to bylo 2 lata temu. jestem pod opieka dr Hornunga z Koszalina gdzie pojawiam sie co 3 miesiace na badania kontrolne. u mnie skonczylo sie na operacji , nie mialam chemii ale nigdy nie wiadomo co bedzie. prze dr Kierznowskiego stracilam pol roku. zaznaczam, ze chodze do lekarza regularnie, robilam zawsze cytologie. ale cytologia wykaze tylko raka szyjki macicy. ja i moje wszystkie kolezanki sadzily, ze jak maja dobra cytologie to jest ok. nie mile panie, wazne jest tez usg macicy i dobry lekarz, ktory zareaguje w pore i potrafi rozpoznac to co widzi na ekranie. nie polecam tego pana, dla niego wazna jest kasa!

Kończy pracę w Szpitalu i tyle interesuje go pacjentka. Jak się bierze kasę to nie tylko ona powinna się liczyć.

Jest bardzo dobrym kompetentnym lekarzem milym i cieply umie wytlumaczyc wszystko i bardzo dobrze opiekuje sie swoimi pacjentkami

Był podczas mojego porodu. Kończył dyżur o 07:00, a ja urodziłam 07:10. Dokładnie o 07:00 dr Kierznowski skończył dyżur i tyle go widziałam. Poród odebrał zmiennik.

Uważam że to bardzo dobry lekarz,prowadzi moją ciążę i mam do niego pełne zaufanie. Poleciła mi go koleżanka i ja równeż polecam innym przyszłym mamą.