dr n. med. Andrzej Kisiel

3,3
3,3

polecam serdecznie, lekarz super dzieki niemu mam na świecie swoją córeczkę....Lekarz wie c to znaczy rodzi po ludzku

Doskonały Lekarz i fachowiec!Uratował nie tylko mojego Wnuczka ale i Córkę! Polecam!

bardzo duzo kasuje, lekarz bez powolania, liczą się tylko pieniądze, im więcej dasz tym więcej dla Ciebie zrobi. nie polecam nikomu

Choruje na endometriozę ,jestem pacjentką Dr.Kisiela i to właśnie on mi pomógł .Jest miły ,delikatny jeśli chodzi o badanie,wszystko szczegółowo tłumaczy.Wszystkim właśnie go polecam.