lek. med. Andrzej Kisiel

2,7
2,9
2,6
2,7

robił mi gastroskopię u Bonifratrów i cały czas podczas mojej wizyty i w trakcie badania był skupiony na rozmowie z pielęgniarką o jego problemach z grafikiem nawet sobie przeklął, nie zamienił ze mną słowa jakiego rodzaju mam dolegliwości żeby się skupić na tym z czym przyszłam (wogóle nie zamienił ze mną słowa) nic nie wykrył a dolegliwości są nadal RUTYNA może dlatego że NFZ ? mało sympatyczny

nie polecam spie..... mi laparoskopie teraz sie mecze zbiera mi sie w brzuchu ropa.......porażka

Jak ktoś jest zdrowy to niech idzie do pracy - dobrze zrobił, czas skończyć z rentami i zasiłkami, które wypłacają z naszych podatków. Mnie doktor wyleczył i chodzę do pracy. Jestem zadowolona.

nie polecam !!!! robilam u niego gastroskopie prywatnie. Badanie zrobil sprawnie i dokladnie i na tym koniec. Wyniki rzucil mi w twarz i powiedzial ze wszystko jest OK. Nadal sie mecze z roznymi dolegliwosciami , ktore uniemozliwiaja mi normalne zycie. Zapisalam sie juz d innego lekarza.

najgorszy lekarz który mnie badał,pracuje nie tylko dla szpitala,ale i dla ZUSU,jestem po poważnym wypadku w pracy,i stwierdził że jestem zdrowy i nie przyznał żadnego uszczerbku na zdrowiu,NIKOMU I NIGDY BYM GO NIE POLECIŁ(UWAŻAJCIE NA NIEGO)

Zdecydowanie polecam. Dobry lekarz i życzliwy człowiek. Wszystko wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania.Fachowe leczenie.

Rzetelna i fachowa opieka medyczna. Pan doktor jest uprzejmym człowiekiem przykładającym się do swojej pracy.