lekarz Andrzej Kisło

Lekarz rodzinny

Mnie też spotkała przykrość ze strony lekarza, pierwszy raz.. aż mnie wmurowało..Pan Andrzej Kisło zdobył moje zaufanie, zawsze mogłam liczyć na jego zrozumienie i kompetencje. Każdy z nas ma dobre i złe dni.. dlatego myślę, że to był ten gorszy dzień. Tak to sobie tłumaczę..

Ja też odniosłam wrażenie, że pan A. Kisło bardzo się zmienił. Kiedyś był miłym, wyrozumiałym lekarzem, a teraz jest bardzo gburowaty, nadęty i nie sympatyczny. Może ma jakieś problemy osobiste czy zawodowe, ale zrobiło mi się strasznie przykro, jak tak beszczelnie mnie potraktował. Panie Doktorze niech pan bęedzie taki jak wcześniej!

Do niedawna dr Kisło był sumiennym,"ludzkim",kompetentnym ,cierpliwym lekarzem. Nie wiem co się z nim stało, podejrzewam jakieś przykrości ze strony przychodni , dzisiejsza wizyta u niego wyglądała tak ,że więcej nie chcę widzieć takich przeobrażeń niezależnie od powodów z jakich nastąpiły.Napastliwość,arogancja ...więcej nie będę wyliczać ze względu na dobro jakiego doświadczyłam od niego wcześniej.Aktualnie jest nie do przyjęcia jako człowiek ani lekarz.Chyba powinien zacząc leczyć się sam na nerwy a potem leczyć ludzi.

rzeczowy,konkretny.wspaniały lekarz ale przede wszystkim człowiek. Wyrozumiały, cierpliwy. POLECAM

Najlepszy lekarz jakiego znam, nie poszłabym do innego. Baradzo Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam, nie poszłabym do innego.
Baradzo Polecam.

Troskliwy i oddany lekarz. Rzetelny, uczciwy..

Troskliwy i oddany lekarz. Rzetelny, uczciwy..

Wizyta u P. Dr.Kisło zapamiętam. Jestem starsza schorowaną osoba a P. Dr z wielkim szacunkiem przyjał mnie i cierpliwie słuchał. Po czym długo i retorycznietłumaczył przebieg leczenia. To lekarz o ogromnym sercu. POLECAM

Pan dr Kisło zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jest kompetentnym lekarzem. Traktuje pacjenta jak partnera, ma poczucie humoru ale nie lekceważy zgłaszanych problemów. Dając skierowanie na badania czy zabiegi pomaga ustalić miejsce czy lekarza - oczywiście w państwowej służbie zdrowia :)