Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

Bardzo dobry specjalista, kompetentny. Coraz rzadziej zdarza się lekarz naprawdę z powołania w tym przypadku tak właśnie jest.

Jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem,miewa swoje zagrania ,ale przecież każdy z nas miewa lepsze dni i gorsze.Jest bardzo rzeczowy i opiekuńczy gdy pacjent tego potrzebuje.Osobiście nas nie prowadzi ,ale wiem że nad nami też czuwa.Lekarz godny polecenia.

To co mogę dodać od siebie to, to że jest to lekarz z powołania. Byłam jego pacjentką przez ok. rok, a potem jeszcze przez 5 lat jeździłam na kontrolę i przez ten czas nigdy nie miałam zastrzeżeń do jego pracy z wyjątkiem czasu oczekiwania, które zawsze spowodowane było opieką nad bieżącymi pacjentami. Jeśli ktoś szuka dobrego onkologa dziecięcego to POLECAM właśnie tego lekarza, sama z pewnością w razie konieczności poszłabym ze swoim dzieckiem.

Człowiek całkowicie oddany pracy,wybitny fachowiec z dużym poczuciem humoru [ma to duże znaczenie w przebiegu leczenia).Godny zaufania i polecenia.

Razem z córką, którą doktor leczył możemy z całą pewnością orzec, że doktor Kołtan jest kompetentnym lekarzem, zawsze stawiającym dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Zdecydowanie godny zaufania i polecenia jeśli chodzi o leczenie! Katarzyna K.

Katarzyna K.

Moj synek byl leczony onkologicznie 7 lat temu. Mialam przyjemnosc poznac dr Koltana. Na poczatku wydal mi sie gburowaty, potrzebowalam jednak troche czasu by odkryc w nim wspanialego czlowieka, calkowicie oddanego dzieciakom, o duzej wiedzy, poczuciu humoru. Widzialam raz w jego oczach cos co daje mi pewnosc ze po tylu latach pracy rutyna nie zabila w nim normalnego wrazliwego czlowieka.

zawsze mowiłam o nim doktor HAUSE. BARDZO GO LUBIĘ I ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,LEKARZ Z POWOLANIA. POZDROWIONKA DOKTORKU:)

doktor jest lekarzem naszego synka chorego na hemofilie i jestesmy szczesliwi ze to wlasnie na niego ,,trafilismy,, dobry lekarz,dobry czlowiek

dobry lekarz,dobry czlowiek

DZIEŃ DOBRY! CZY MOZE KTOS MI PODAĆ ADRES GDZIE PRZYJMUJE PRYWATNIE, ALBO NUMMER KONTAKTOWY. DZIĘKUJE

Wciąż poszukujesz "Hematolog dziecięcy Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz